Atiye dizisinin konusu nedir? Oyuncuları kimler?

Atiye dizisi internet üzerinden yayınlanacak. Başarılı oyuncu Beren Saat'in başrolünde olduğu Atiye dizisinin konusu nedir? Oyuncuları kimler? 'Atiye' ile ilgili bir paylaşım yapan ve çekimlerin bittiğini duyuran güzel oyuncu Beren Saat, izleyicilerde 'Atiye ne zaman yayınlanacak' sorusunu oluşturdu.

Atiye dizisinin konusu nedir? Oyuncuları kimler?

Beren Saat, 8 bölümden oluşan gizem-drama türündeki 'Atiye'nin çekimlerinin yapıldığı Adıyaman'dan fotoğraflar yayınladı. Güzel oyuncunun hayranları ise arayışa geçti. Atiye dizisi ne zaman yayınlanmaya başlayacak? Atiye dizisinin konusu nedir, oyuncuları kimler?

ATİYE DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Anadolu topraklarındaki bir kazı sırasında yapılan keşif, genç bir ressamın (Beren Saat) hayatını değiştirip, geçmişine dair sırların peşine düşmesine yol açacaktır.

ATİYE DİZİSİNİN OYUNCULARI KİMLER?

Beren Saat
Mehmet Günsür
Metin Akdülger
Melisa Şenolsun
Başak Köklükaya
Civan Canova
Tim Seyfi

ATİYE DİZİSİ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Atiye dizisinin ne zaman yayınlanacağı henüz belli değil. Dizinin yayın trihi belli olduğunda haberimizin içeriğinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Cinnet geçirdi! Baltayla ailesini katletti...Rusya’da 16 yaşındaki çocuk, annesini, büyükannesini, büyükbabasını ve iki kardeşini balta ile öldürdükten sonra intihar etti. Yetkililer, çocuğun telefonunda annesiyle problemleri olduğuna dair notlar buldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber