Babasının göğsünde

İngİlİz şarkıcı Robbie Williams yeni doğan bebeği Teddy’nin fotoğrafını ilk kez paylaştı. Türk asıllı Ayda isimli eşiyle kız çocuğu sahibi olan Williams Theodora Rose’un göğsünde uyuduğu bir fotoğrafı twitter hesabına koydu.

Babasının göğsünde

Williams fotoğrafın altına, “Babanın ikinci bez değiştirmesi... Teddy’nin dünyadaki ikinci günü” diye yazdı. Theodora Rose Williams geçen salı günü İngiltere’nin başkenti Londra’da bulunan Portland Hastanesi’nde dünyaya gelmişti.

‘Damadım harika’
Ünlü İngiliz şarkıcı Robbie Williams’ın Türk asıllı eşi Ayda Field’in babası Haldun Evecan, torun sevinci yaşıyor. Ulus’taki Entegre Ajans’ın yöneticisi Evecan, 26 Eylül’de bekledikleri torununun erken gelerek kendilerine sürpriz yaptığını belirtti. Kızı Ayda’nın kendisini arayarak bebek haberini verdiğini anlatan Evecan, “Çok mutluyum. Büyükbaba olmak çok hoş bir duygu. Çok tatlı ve çok sağlıklı bir kızımız oldu. 15 gün içinde ben de bebeği görmeye gideceğim. Kızım Ayda, diğer kızlarım İlgi ve Öykü gibi benim ciğerimin parçası. Çok değerli bir kız” dedi.

KIZI ve damadının torununa sadece Theodora Rose adını vermesinin kendisini hiç rahatsız etmediğini belirten Evecan, “Bebeğe ayrıca bir de Türk ismi vermemelerini doğal karşıladım. Bundan daha normal ne olabilir ki? Bebek yabancı bir ülkede yaşayacak. Ayrıca Theodora kulağıma müzik gibi geliyor. Bebeğe evde kısaca Teddy diyorlar” diye konuştu. Damadı Robbie Williams’la geçen sene tanıştığını anlatan Evecan, “Bir sanatçıyla beraberliğin kızım için zor olabileceğini düşündüm. Geçen sene bir araya geldik. Harika bir çocuk. Torunumun babasını çok seviyorum” dedi.

Çamlıca Televizyon Kulesi'nde 'son parçalar' yerleştiriliyorÇAMLICA'da görüntü kirliliği oluşturan antenler ve kulelerinin tek bir noktada toplanması için yapımına başlanan Küçük Çamlıca TV-Radyo Kulesi inşaatında sona yaklaşılıyor. Kulede devam eden kaplama çalışmalarında, alt bölümlerdeki son parçalar yerine yerleştiriliyor. Kulenin kullanılmaya başlanmasının ardından Çamlıca tepesindeki antenlerin sökülmeye başlanacağı öğrenildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber