Bamsı Beyrek filminin konusu nedir?

Bamsı Beyrek filmi bu akşam TV8 ekranında yayınlanacak. Komedi türündeki Bamsı Beyrek filminin dikkat çeken konusu yoğun ilgi görmüştü. İzlemeyenlerin merakla araştırdığı Bamsı Beyrek filminin oyuncu kadrosu haberimizde...

Bamsı Beyrek filminin konusu nedir?

Bamsı Beyrek filminin konusu: Yıllar evvel, Oğuz Beyleri bir aradayken Büre Han oğlu olmadığı için içlenir. Beyler, Büre’nin oğlu olması için dua eder. Bayındır Han da bir kız çocuk istediğini söyler. Bunun üzerine Beyler, onun da kızı olması için dua ederler. Çok mutlu olan Bayındır Han, eğer duaları kabul olur da bir kız evlada olursa onu Büre’nin oğluna vereceğini söyler. Böylece Bamsı ve Banu Çiçek’in beşikleri kertilir. Aradan geçen 20 yılın sonunda bu iki genç karşılaşırlar. Birbirlerine aşık olan Bamsı ve Banu Çiçek evlenmeye karar verirler. Fakat, Bamsı’nın kıskanç arkadaşı Yaltacık’ın genç çiftin mutluluğunu perdeleyecek sinsi planları vardır.

Oyuncular

Uraz Kaygılaroğlu
Deniz Baysal
Erdal Tosun
Salih Kalyon

 

TEM'de feci kazaİstanbul Sarıyer’de TEM otoyolu FSM çıkışında yolun karşısına yaya olarak geçmeye çalışan bir kadına otomobil çarptı. Çarpmanın etkisiyle savrulan kadın olay yerinde feci şekilde can verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber