Bana Masal Anlatma konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? Bana Masal Anlatma nerde çekildi?

Başrollerini Hande Doğandemir ve Fatih Artman'ın paylaştığı romantik komedi filmi Bana Masal Anlatma, bu akşam ekranlara geliyor. Sevilen filmle ilgili en çok merak edilen Bana Masal Anlatma filmi konusu nedir, oyuncuları kimlerdir ve nerede çekilmiştir gibi soruların cevaplarını bir araya getirdik...

Bana Masal Anlatma konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? Bana Masal Anlatma nerde çekildi?

Bana Masal Anlatma filmi bu akşam TV ekranında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. 2015 yılında vizyona giren Bana Masal Anlatma filmi vizyonda kaldığı 10 hafta boyunca 1.576.979 seyirci sayısına ulaştı. Gişeden 16.883.440,00 TL hasılat elde eden filmin yönetmen koltuğunda Burak Aksak yer alıyor. Peki Bana Masal Anlatma filmi başrollerinde hangi isimler yer alıyor?

BANA MASAL ANLATMA FİLMİ KONUSU

Suriçi semtinde yaşayan ve hayatını dolmuş şoförlüğü yaparak kazanan iyi kalpli ve çekingen Rıza, mahallesinin gözbebeği olan genç bir delikanlıdır. Fakat doğru bildiği her şeyi Ayperi ile tanışınca yeniden gözden geçirecektir! Zira Ayperi el attığı her şeyi güzelleştiren masal kahramanı tadında bir kızdır. Biri kahraman olmak isterken, diğeri kahramanının peşindedir...

BANA MASAL ANLATMA FİLMİ BAŞROL OYUNCULARI

Leyla ile Mecnun'un senaristi olarak tanıdığımız Burak Aksak'ın senaryosuna ve yönetmenliğini üstlendiği filmin başrollerini yine televizyon ekranlarından aşinası olduğumuz Hande Doğandemir ve Fatih Artman paylaşıyor. Filmin kadrosunda ayrıca Filmde, Fatih Artman, Hande Doğandemir, Devrim Yakut, Tarık Ünlüoğlu Cengiz Bozkurt, Erdal Tosun, Berat Yenilmez, Sadi Celil Cengiz, Cihan Ercan, Burcu Biricik, Ercan Yazgan, Ani İpekkaya ve de konuk oyuncular olarak Gökçe Bahadır ve Gürkan Uygun isimleri yer alıyor. Filmin yapımcılığını ise BKM üstleniyor.

Arı kovanı yüklü kamyonetle tır çarpıştŞanlıurfa'nın Siverek ilçesinde tır ile arı kovanı yüklü kamyonetin çarpışması sonucu 1 kişi yaralanırken, yola saçılan arı kovanları özel kıyafetli görevlilerce kaldırıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber