Katlanan heyecan: Bekçilik mülakat sonuçları açıklandı mı?

Bekçilik mülakat sonuçları için sabırsız bekleyiş devam ediyor. Bekçi adayları artık Polis Akademisi'nin sonuçları ilan etmesini istiyor. Yoğunluk artarken anbean 'Bekçilik mülakat sonuçları açıklandı mı?' sorusuna cevap aranıyor.

Katlanan heyecan: Bekçilik mülakat sonuçları açıklandı mı?

 

Bekçilik mülakat sonuçları için beklentiler iyice artmış durumda... Sonuçlar ilan edilmedikçe Polis Akademisi'nin resmi sitesi ziyaretçi akınına uğruyor. Bir önce mesleğini icra etmek isteyen bekçi adayları sık sık "Bekçilik mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak?" diye arama yapıyor.

BEKÇİLİK MÜLAKAT SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Bekçilik mülakat sonuçları hakkında Polis Akademisi'nden geçilen bir duyuru yok. Mülakat sonuçlarının en geç 1 hafta içerisinde açıklanması bekleniyor.

PUANLAMA NASIL YAPILACAK?

Adayların başarı sıralamasına esas giriş puanı; yazılı sınav puanının %25’i, fiziki yeterlilik sınav puanının % 25’i ve sözlü sınav puanının % 50’sinin toplamı olarak hesaplanacaktır.

Görüntüleri paylaşıldı! İşte insansız kara araçlarıCumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, Hafif Sınıf İnsansız Kara Aracı prototipinin ilk görüntülerini paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber