Bekçilik sözlü mülakat sonuçları açıklandı mı? Sorgulama ekranı e devlet giriş

Çarşı ve Mahalle Bekçiliği için alım süreci heyecanı devam ediyor. 2019 Yılının 1. dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği için yazılı sınav sonrasında sözlü mülakat uygulandı. Halkın can ve mal güvenliğini korumak için görevlendirilecek olan bekçi adayları, mülakat sonuçları için sabırsızlanıyor. Peki bekçilik sözlü mülakat sonuçları açıklandı mı? İşte e devlet sorgulama ekranı...

Bekçilik sözlü mülakat sonuçları açıklandı mı? Sorgulama ekranı e devlet giriş

Polis Akademisi ve Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından alınacak olan bekçilerin alım süreci için heyecan devam ediyor. 2019 Yılının 1. Dönem bekçilik sınavlarına katılım sağlayan adaylar, sözlü mülakat sonuçlarını öğrenmek istiyor.

BEKÇİLİK SÖZLÜ MÜLAKAT SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

2019 Yılının 1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği sözlü mülakat sonuçları henüz açıklanmadı. Bekçilik sözlü mülakat sonuçları açıklandığında haberimizin içeriğinden öğrenebilirsiniz. Ayrıca Polis Akademisi veya Emniyet Genel Müdürlüğü, bekçilik sözlü mülakat sonuçları için tarih duyurduğunda da haberimizden bilgi alabilirsiniz.

E DEVLET GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ

Sahte altın satan kadın serbest kalınca kuyumcu isyan etti!Adana’da daha önce sahte altın sattığı kuyumcu dükkanında ikinci kez aynı yöntemle satış yapmaya çalışırken dükkan sahibi tarafından yakalanan Ayşegül O. (32) hakkında, duruşmalara katılmadığı için 'yakalama' kararı çıkarıldığı, ifadesinin ardından serbest kaldığı belirlendi. Dükkan sahibi Erkan Acar, 2 bin lira zararı olduğunu belirterek, Ayşegül O.'nun tutuklanmamasına tepki gösterdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber