Geri Dön

Benim Adım Melek 6. bölüm fragmanı | Melek vazgeçmiyor...

Benim Adım Melek yeni bölümü ile bu akşam izleyici karşısına çıkacak. 6. bölümü yayınlanacak olan dizide Melek bir kez daha doktorla karşı karşıya geliyor. Fakat hastalığının kimse tarafından bilinmesini istemiyor. İşte Benim Adım Melek 6. bölüm fragmanları...

Benim Adım Melek 6. bölüm fragmanı | Melek vazgeçmiyor...

TRT 1'in ilgiyle takip edilen yeni dizisi Benim Adım Melek yeni bölümü ile bu akşam ekranda. Çarşamba günleri yayınlanan dizinin yeni bölümünde neler olacak merak konusu.

BENİM ADIM MELEK YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Melek, doktorla bir kez daha karşı karşıya geliyor. Fakat sonuçların kimseye söylenmemesi konusunda doktora ricada bulunuyor. Melek'in hastalığı ne zamana kadar gizli kalacak? Rapor sonuçlarını öğrenen olacak mı merak konusu.

Çocukları ile yeniden ailesinin yanında kalmak isteyen Melek'e tepkiler gün geçtikçe artıyor. Fakat Melek kalmaya kararlı. Bu kez babasının karşısında daha güçlü duruyor.

BENİM ADIM MELEK 6. BÖLÜM FRAGMANI - 2

BENİM ADIM MELEK 6. BÖLÜM FRAGMANI

2'nci Dünya Savaşı'ndan kalma! Tam 75 metre derinlikteİkinci Dünya Savaşı'nda Meis adasındaki İngiliz üstlerini bombalarken düşürülen İtalyan yapımı Savoia-Marchetti SM 79 Sparviero bombardıman uçağı, Akdeniz açıklarında Kaş ile Meis adası arasında 55-75 metre derinlikte tarihe sessiz tanıklık ediyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber