Benim Adım Melek oyuncuları kimlerdir? Benim Adım Melek dizisi konusu nedir?

TRT 1'in yeni dizileri arasında yer alan Benim Adım Melek dizisi, 2. yeni bölümüyle izleyicilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Peki Benim Adım Melek oyuncuları kimlerdir? ve dizinin konusu nedir? İşte hem bu soruların yanıtları hem de Benim Adım Melek 2. yeni bölüm fragmanı...

Benim Adım Melek oyuncuları kimlerdir? Benim Adım Melek dizisi konusu nedir?

BENİM ADIM MELEK DİZİSİ KONUSU

Anneliğin, tüm zorluklara rağmen vazgeçmek değil aksine çocukların için hayata sımsıkı tutunmak olduğunu vurgulayan Benim Adım Melek; Melek’in, ailesi ve çocuklarıyla hayatını yeni baştan inşa etmesini konu alıyor. Nehir Erdoğan’ın Melek karakterine hayat verdiği dizide bir annenin ayakta kalma çabası ve üç çocuğuyla verdiği yaşam mücadelesine dikkat çekiliyor.

Melek’in hayattaki en kıymetlileri: çocukları…

Melek, yaşadıklarından dolayı üç çocuğuyla baba ocağına dönerken bir yandan gözü yükseklerde olan kızı Defne’nin (Rabia Soytürk) başına buyrukluğu ve isyankarlığıyla mücadele edip, diğer yandan oğlu Kerem’in (Ulvi Kahyaoğlu) futbol sevdası yüzünden başına gelenlerle ve kavgacı tavırlarıyla uğraşacak. Küçük oğlu Seyit Ali (Poyraz Ar) ise her durumda mutlu olacak bir şey bulan hayat dolu karakteriyle her daim annesinin neşe kaynağı olmayı başaracak.

BENİM ADIM MELEK OYUNCULARI

Benim Adım Melek dizisinin oyuncu kadrosunda Nehir Erdoğan, Kutsi, Rabia Soytürk, Ulvi Kahyaoğlu, Şerif Sezer, Mustafa Mert Koç gibi ünlü isimler paylaşıyor.

BENİM ADIM MELEK 2. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

ABD'de 347 yolcuyu taşıyan uçağın motoru havadayken alev aldıLos Angeles Uluslararası Havalimanı'ndan kalkış yapan 347 yolculu uçağın motorlarından biri teknik arıza nedeniyle alev aldı. Uçak acil iniş yaptı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber