Benim Tatlı Yalanım fragman! Aylin geri dönüyor

Benim Tatlı Yalanım 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. STAR TV'de ekrana gelen Benim Tatlı Yalanım yeni bölümünde Aylin’in beklenmedik dönüşü geçmişte yarım kalan hesapları tek tek ortaya çıkaracak. İşte Benim Tatlı Yalanım 14. yeni bölüm fragmanları haberimizde...

Benim Tatlı Yalanım fragman! Aylin geri dönüyor

Perşembe akşamları yayınlanan Benim Tatlı Yalanım dizisi bu akşam 14. yeni bölümüyle saat 20:00'de ekrana gelecek. Benim Tatlı Yalanım dizisinde neler olacak?

BENİM TATLI YALANIM 14. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Kayra’nın Suna’ya “Anne!” demesi ortama bomba gibi düşer. Suna, Kayra babasının söyleyeceklerini duymasın diye Kayra’yı oradan kaçırır gibi götürür. Babasına her şeyi anlatacağına dair yemin eder, tek istediği şey babasının onu dinlemesidir. Suna, babasının ona esip gürleyeceğini tahmin ediyordur ve büyük bir kavgaya kendisini hazırlamıştır. Ancak Şevket, Suna’nın kalbini tamamen paramparça edecek bir tepki verir. Suna, evi terk eder. Annesinin üzgün halini gören Kayra, bunun boşanmayla ilgili olduğunu düşünür ve anne babasının ayrılmasını engellemek için bir plan yapmaya karar verir. Bu plan Kayra'yı hiç ummadığı biriyle, gerçek annesi Aylin'le yan yana getirecektir.

BENİM TATLI YALANIM FRAGMAN

Üzerine pencere düşen genç kız yaralandıMalatya'da, yolda yürürken 7 katlı apartmanın 2'nci katındaki pencerenin üzerine düşmesi sonucu R.T. (20) yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber