Berrin İpek Yaşar kimdir, elendi mi? Survivor 2018 Gönüllüler takımı...

Survivor 2018 yarışmacılarından biri olan Berrin İpek Yaşar hakkında meraklı arayış devam ediyor. TV8 kanalının fenomen yarışması Survivor'da bu hafta eleme adaylarından biri olan İpek Yaşar kimdir, kaç yaşında, elendi mi?

Berrin İpek Yaşar kimdir, elendi mi? Survivor 2018 Gönüllüler takımı...

Berrin İpek Yaşar Survivor Gönüllüler takımında yer alıyor. Yarışmaya yeni katılan isimler arasında yer alan ve bu hafta eleme adaylarından biri olan Berrin İpek Yaşar kimdir sorusunun yanıtı aranıyor. Peki İpek Yaşar kimdir, kaç yaşında, elendi mi?

BERRİN İPEK YAŞAR KİMDİR?

27 yaşında olduğu bilinen İpek Yaşar, Hukuk Fakültesi mezunudur. CrossFit sporucu olan ve Instagram da binlerce takipçisi bulunan İpek Yaşar, Gamze Firuze Aksu yerine Survivor 2018'e katıldı. Survivor 2018’e iki gönüllü ve iki All-Star yarışmacının daha önceden dahil olacağını açıklanmıştı.

CrossFit sporcusu olan İpek Yaşar Hukuk Fakültesini bitirmiştir. Daha sonra yüksek lisans yapan İpek Yaşar başarılı bir avukat adayıdır. Crossfit Balaban’da koç olarak çalışan İpek Yaşar aynı zamanda Galatasaray su sporu takımında da uluslar arası bir oyuncudur. İpek Yaşar spor kariyeri ile ön planda olmayı çok sevmektedir.

BERRİN İPEK YAŞAR ELENDİ Mİ?

Survivor 2018'de bu hafta konseyde ismi verilen yarışmacı olan İpek Yaşar, yapılan halk oylaması sonrası adaya veda eden isim oldu.

Hatay'da kahreden olayKilis’te foseptik çukuruna düşen buzağıyı kurtarmak için giren 3 kişi metan gazından zehirlenerek hayatını kaybetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber