Beyaz Show'un yılbaşı programı konukları kim?

Kanal D'nin efsane talk-show'u Beyaz Show yılbaşında herkese eğlenceli dakikalar yaşatacak. Peki Beyaz Show yılbaşı programı konukları kim olacak? 31 Aralık Perşembe Beyaz Show konukları ve sürpriz detaylar haberimizde.

Beyaz Show'un yılbaşı programı konukları kim?

Beyaz Show'da bu hafta yılbaşı kutlaması var. Sürpriz konuklar ve birbirinden eğlenceli skeçlerle herkes ekran başına kilitlenecek.

Beyaz Show 31 Aralık Perşembe gecesi ekrana gelecek olan Yılbaşı programında;

Yaptığı her şarkıyı dillere düşüren veste fabrikatörü, Türk pop'unun yaşayan en büyük efsanelerinden biri Serdar Ortaç; Tarzıyla, tavrıyla herkesi peşinden sürükleyen kadın, sesi ve şarkısıyla yine büyülemeye geliyor, Pop müziğin kraliçesi Hande Yener.

Kocan Kadar Konuş filmi ile çok güzel bakan bir adam, gözlerinden oyunculuk akan bir yakışıklı Murat Yıldırım; Her rölün kadını, ne oynarsa oynasın hakkını veren, öylesine müstesna bir yetenek Ezgi Mola.

Delibal filmi ile yakışıklı ve sempatik oyuncu Çağatay Ulusoy; Öylesine duru bir güzelliği var ki, çok da yetenekli Leyla Lydia Tuğutlu.

Beyaz Show Yılbaşı programı ile 31 Aralık Perşembe Kanal D'de..

BEYAZ SHOW YILBAŞI ÖZEL PROGRAMI FRAGMANI

Buzdolabındaki yılan korkuttuMalatya'da, bir evin buzdolabına giren yılan, paniğe neden oldu. Yılan, itfaiye ekipleri tarafından yakalanarak, doğaya salındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber