Bingöl'de 1 terörist öldürüldü, bir terörist teslim oldu

Bingöl'de güvenlik güçleri ile çatışmaya giren 1 PKK'lı terörist silahı ile birlikte ölü olarak ele geçirildi.Yayladere'de ise bir terörist teslim oldu.

Bingöl'de 1 terörist öldürüldü, bir terörist teslim oldu

Bingöl'de 1 terörist ölü ele geçirildi. Bingöl'ün Adaklı İlçesi'nin kırsal kesiminde catışmada ölen PKK'lı teröriste ait ele geçirilen malzemelerle ilgili Bingöl Valiliği'nden yapılan açıklama ise şöyle:"Bingöl İl Jandarma Komutanlığı'nca terörle mücadele kapsamında Bingöl İli Adaklı ilçesi Döşlüce Mahallesi Mevkii'nde yapılan arama faaliyeti esnasında bölücü terör örgütü mensuplarına ait bir sırt çantası ele geçirilmiştir. Sırt çantası içerisinde 2 adet boş mühimmat kutusu, 1 adet bixi mühimmatı, 2 adet şemsiye, 1 adet enjektör, 1 adet düzenek anahtarı, 16 adet kalem pil, 2 adet büyük pil, 1 ampermetre, bol miktarda yaşam malzemesi ve 2 adet uyku tulumu ele geçirilmiştir.

BİR TERÖRİST TESLİM OLDU

Öte yandan valilikten yapılan açıklamaya göre, İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince Yayladere ilçesi Kalkanlı köyü mevkisinde gerçekleştirilen operasyonda PKK'lı bir terörist güvenlik güçlerine teslim oldu. Öte yandan, Adaklı ilçesinin Döşlüce Mahallesi'nde ele geçirilen teröristlere ait sırt çantasında çeşitli malzemeler ele geçirildi. Bölgedeki operasyonlar sürüyor.

İstanbul'da bıçaklı dehşet! İlçenin kabusu olduİstanbul Sancaktepe’de sokakta önüne gelene bıçak ve şişle saldıran şahıs mahalleliyi canından bezdirdi. Aynı aileden 3 kişiyi saldırarak yaralayan Mustafa I. polis tarafından yakalandı. Saldırgan şahıs çıkarıldığı adliyeden ruh ve sinir hastalıklarına sevk edilirken, şahsın sokak ortasında vatandaşa bıçakla saldırdığı anlar kameraya yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber