Geri Dön

Burger King saat kaçta kapanıyor, kaçta açılıyor? 2020 Burger King çalışma saatleri

Sevilen fast-food lokantalar zincirlerinden biri olan Burger King ile ilgili en çok merak edilen konulardan biri de çalışma saatleri. Peki Burger King saat kaçta açılıyor ve kaçta kapanıyor? İşte oldukça araştırılan 2020 Burger King çalışma saatleri...

Burger King saat kaçta kapanıyor, kaçta açılıyor? 2020 Burger King çalışma saatleri

BURGER KING ÇALIŞMA SAATLERİ 2020

Burger King, hem cadde hem de Avm mağazacılığı yapmasından dolayı, çalışma saatleri değişiklik göstermektedir. AVM içindeki şubeleri, sabah 10:00’da mesaiye başlar ve akşam kapanış saati olan 22:00’a kadar çalışmaya devam eder. Avm dışında olan Burger King şubeleri ise sabah 07:30 da açılıp, gece 01:00’da kapanmaktadır. Burger King hafta sonu cumartesi ve pazar günleri ayrıca resmi tatillerde de hizmet vermektedir.

Burger King şubeleri 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde, dini ve resmi bayramlarda da açıktır.

Burger King Genel Müdürlük binası, Dikilitaş Mahallesi Emirhan Caddesi No:109 Beşiktaş / İstanbul adresinde bulunmaktadır.

Burger King Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 54 64

BURGER KING SAAT KAÇTA KAPANIYOR?

Burger King'in iki farklı çalışma saati bulunmaktadır. Avm için de yer alan mağazalar, sabah 10:00 da açılıp, akşam 22:00 da kapanmaktadır. Avm dışında olan müstakil mağazalar ise sabah 07:30 da açılıp, gece 01:00 da kapanmaktadır. Mağazalar pazar ve resmi tatiller de hizmet vermektedir. Burger King Dikilitaş Mahallesi Emirhan Caddesi No:109 Beşiktaş / İstanbul adresinde bulunmaktadır Tel: 444 54 64

BURGER KING HAKKINDA

Burger King, 1954 yılında James Mc Lamore ve David Edgerton tarafından kurulan fast-food lokantalar zinciridir. İlk Burger King restoranı 1954 yılında Miami’de açıldı. Burger King'in büyüme hikayesi fast-food sektöründe bayilik ve reklamın gelişiminin hikayesidir.

McLamore ve Edgerton 1954'de savaş sonrası çok çocuklu aileleri uygun fiyatlı, çabuk sunulan ateşte pişmiş burgerlere çekmek için basit bir konsept oluşturdular.

1957'de menüye soslu, peynirli, marullu, turşulu ve domatesli “Alevde Izgara” konsepti ve bu konseptin en popüler burgeri Whopper'ı satışa sundu.

1959 olduğunda McLamore ve Edgerton bayilik vermeye başladılar. Yatırımcılarını ülke içinde geniş bölgeler için tek yetkili olma hakkı vererek çektiler.

Burger King logosu Hamburger ekmeği arasında Burger King yazarak oluşturulmuştur. Ayrıca en bilindik sloganı ”Have It Your Way” (İstediğiniz Gibi) dir.

Burger King®, dünya genelinde 110 ülkede, 16.000'e yakın restoranı ile hizmet vermektedir.

Türkiye'de ilk Burger King restoranı ATA Grubu`na bağlı TAB Gıda Sanayi A.Ş. tarafından 7 Mart 1995 yılında Etiler'de açılmıştır.

Annesini 15 kez bıçaklayarak yaraladıManisa'nın Kula ilçesinde, K.A. (18), sokak ortasında annesi Ummuhan A.'yı (53) 15 kez vücudunun farklı yerlerinden bıçaklayarak ağır yaraladı. Ummuhan A. hastanede tedaviye alınırken, K.A. polise teslim oldu. Olay anı, bir iş yerinin güvenlik kamera görüntülerine anbean yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber