Çeteyi çökertmek için çöpçü oldular

Adana polisi, yol kenarlarında ve otobüs duraklarında bekleyerek fuhuş yapan kadınlara ve bu kadınları fuhuşa zorlayan kişilere yönelik harekete geçti.

Çeteyi çökertmek için çöpçü oldular

2 aylık teknik ve fiziki takibin ardından ekipler, adresleri belirlenen şüphelilere yönelik şafak baskını yaptı. Operasyonla 14 şüpheli gözaltına alındı. Fuhuş çetesinin liderliğini ‘Faça Kral’ lakaplı Mehmet Y. (35), ağabeyi Burhan Y. (42) ile İbrahim E.’nin (28) yaptığı belirlendi.

Fuhuş yaptırdıkları kadınları piknik yapıyor izlenimi vererek takip eden çeteyi, polislerin çöpçü ve temizlikçi gibi davranıp, sokakları süpürerek izlediği ortaya çıktı. Havadan drone kamerasıyla saniye saniye takip edilen çetenin, polisler için ‘Emmi’, müşteri için ise ‘Ekmek’ kelimelerini kullandığı belirtildi.

Termal kamera ile çekilen görüntülerde, müşteri bekleyen kadınlarla ilişkiyle girmek isteyenlerin yol kenarında 3-4 araçlık konvoy oluşturduğu görülüyor.

Çeteyi çökertmek için çöpçü oldular

Fransa'da sarı yeleklilerin dünkü gösterilerinde 254 kişi gözaltına alındıFransa İçişleri Bakanı Christophe Castaner, sarı yeleklilerin dün ülke genelinde düzenlediği gösterilerde 254 kişinin gözaltına alındığını açıkladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber