Ceyhun Fersoy ile Begüm Öner evlendi!

Ceyhun Fersoy ile Begüm Öner evlendi. ‘Seksenler’ dizisinde tanışıp aşk yaşayan Ceyhun Fersoy ve Begüm Öner, Sarıyer’de kır düğünüyle hayatını birleştirdi.

Ceyhun Fersoy ile Begüm Öner evlendi!

Ceyhun Fersoy ve Begüm Öner, önceki akşam Sarıyer’de düzenlenen kır düğünüyle evlendi. Çifti rol aldıkları “Seksenler” dizisinin oyuncuları da yalnız bırakmadı.Nikâhını Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in kıydığı çiftin şahitliklerini ise birol güven, Tuğçe Esertepe Kuzakçı ve Aybüke Tanyeri yaptı.

Birbirlerini ilk gördükleri anda âşık olduklarını dile getiren Fersoy ve Öner, balayı için dört günlüğüne Fransa’ya gideceklerini söyledi. Rasim Öztekin, düğün törenine kızı Pelin ve damat adayı Kıvanç Arslan’la katıldı. Arslan’ın müstakbel kayınpederine ‘Rasim Abi’ diye hitap etmesi dikkat çekti.

Ceyhun Fersoy ile Begüm Öner evlendi

Ceyhun Fersoy kimdir?
Ceyhun Fersoy, 18 Temmuz 1982 tarihinde İstanbul‘da doğmuştur. Çocukluğu babasının mesleği gereği İsviçre, Fransa ve İstanbul üçgeninde geçti. İlk, orta ve lise eğitimini İsviçre, Fransa ve İstanbul’da tamamladı. 2000-2001 yıllarında TÜRVAK Sinema Televizyon Eğitim Merkezi Yapım Yönetim Bölümü’nde eğitim aldı.
Eğitimine 2005-2006 yıllarında Müjdat Gezen Sanat Merkezi Actor Studio’da devam etti. 2005 yılında BKM Atölye çalışmalarına katıldı. BKM yapımı ‘Bir Demet Tiyatro‘ dizisinde bir rol aldı.
Ceyhun Fersoy, ‘Bir Demet Tiyatro’nun yanı sıra Ana Kuzusu, Kurtlar Vadisi, İki Aile dizileri ile Neşeli Gençlik filminde ve Seksenler, Çocuklar Duymasın dizisinde rol aldı.
Begüm Öner kimdir?
Begüm Öner 1989 yılında Almanya da doğdu. 2,5 yaşındayken Türkiye ye döndü. İstanbul Ticaret Üniversitesi İstatistik bölümünden mezun oldu. DFA Oyunculuk Eğitimi aldı.küçük yaşta Türkiye de bir ajansa yazıldı ve şöhret olmaya başladı. Arka Sıradakiler, Melekler Korusun rol aldığı dizilerdendir. Reklam filmleri diziler derken Tv dünyasının vazgeçilmez oyuncularından oldu. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Seksenler dizisinde pastacı Sami beyin kızı Elvan karakterini canlandırdı. Begüm Öner 2015 yılında vizyona giren Mandıra Filozofu adlı sinema filminde de rol aldı. Son olarak Begüm, yine aynı yıl vizyona girecek olan "Öğrenci İşleri" sinema filminde Murat Akkoyunlu, Fırat Tanış, Yeliz Şar ile birlikte rol almıştır.

Karabük’te 1’i bebek 6 kişi yediği mantardan zehirlendiKarabük’ün Safranbolu ilçesinde akşam yemeğinde yedikleri mantardan zehirlenen 1’i bebek 6 kişi hastaneye kaldırıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber