Geri Dön

Çocuk 16. son bölümde Efe evi terk etti ve... Çocuk 17. yeni bölüm fragmanı...

Çocuk dizisi bu akşam yepyeni bir bölümle daha izleyicileriyle buluştu. Başrolünde İsmail Hacıoğlu'nun rol aldığı ve büyük bir ilgiyle takip edilen dizinin son bölümüne li Kemal’in oyunu yüzünden kendini katil zanneden Akça'nın polise teslim olmaya karar vermesi damga vurdu. Peki merakla beklenen Çocuk 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çocuk 16. son bölümde Efe evi terk etti ve... Çocuk 17. yeni bölüm fragmanı...

Star TV'nin yeni dizileri arasında oldukça dikkat çeken Çocuk, 16. yeni bölümüyle heyecan dolu bir bölüme sahne oldu. Kısa sürede büyük ilgi gören dizinin son bölümüne Efe'nin evi terk etmesi damga vurdu. Peki gözlerin çevrildiği Çocuk 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ÇOCUK 16. BÖLÜMDE NELER OLDU?


Rıza’nın beklenmedik gelişiyle köşkte herkes gerilirken; Asiye ise aradan geçen uzun yıllara rağmen halen kâğıt üzerinde evli göründüğü Rıza’nın karşısına çıkmakta zorlanır. Bastırdığı kaygıları ve geride bıraktığını zannettiği çaresizliği ayaklanmıştır. Babası Ali’nin akıbetiyle ilgili sorularına ısrarla cevap arayan Hasan, annesinin yeni kocası olarak gördüğü Rıza ile tanışır. Rıza’nın Hasan’ın babasının katili olduğunu bilen Asiye ve Akça bu karşılaşma yüzünden endişeye kapılır. Rıza’dan hoşlanmayan Hasan ise; onun anlattığı hiçbir şeye inanmaz. Babası Ali’ye ne olduğunu mutlaka öğreneceğini söyler. Annesinin köşkte kalacağını öğrenen Hasan bir kez daha yıkılır. Bundan sonra sadece Efe’nin velayetine odaklanacaktır. Diğer yandan Akça’nın sonuca bu kadar yaklaşmışken velayet konusunda çekingen davrandığını fark eder ve buna anlam veremez. Ali Kemal’in oyunu yüzünden kendini katil zanneden Akça ise daha fazla bu yükü taşıyamaz. Polise teslim olmaya karar vermiştir. Hayatta onu en çok seven insanlar birbirleriyle sürekli ve kıyasıya kavga ederken; Efe onlar mutlu olsun diye evi terk eder. Küçük çocuk bir bilinmezliğe doğru yürürken kimse onu fark etmez, tek bir kişi dışında.

ÇOCUK 17. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Çocuk 17. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak...

Herkesin takdirini kazanmıştı! Bakan Kurum Ahmet'le görüştüÇevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Ankara'da halı sahada gördüğü çöplere tepki gösteren 8 yaşındaki çevre dostu Ahmet Akif Uslu ve sınıf arkadaşları ile bakanlıkta bir araya geldi. Bakan Kurum, öğrencilere 'Çevre Müfettişi' kartı verip, bisiklet hediye etti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber