Çocuklar Duymasın 2. Bölüm 2.fragmanı yayınlandı

İlgiyle izlenen ve her yeni bölümü merakla beklenen Çocuklar Duymasın'ın bu haftaki 2. Bölümünün 2.fragmanı yayınlandı. Fragmanın ilki dilini arı sokan Haluk'a neler olacağı yönündeyken bu seferki ikinci fragman ise daha can alıcı nitelikte. Emine'nin kız kardeşi Nefes Terapisti Hayriye iş başında! Haluk'u terapiyle kurtarabilecek mi?

Çocuklar Duymasın 2. Bölüm 2.fragmanı yayınlandı

Ekranlara ışık hızıyla gelen Çocuklar Duymasın ilk olarak hayatımıza 16 Ocak 2002'de TGRT'de girmişti. O günden bu güne dek ara ara kendini unutturup sezon finali ya da final yaptılarsa da bir şekilde hayatımızda kalmaya devam ediyorlar. Hem her kesime hitap etmesi hem de kurgunun güzel ve izlenilmeye değer olması aynı zamanda içimizden birilerinin yansıtıldığı düşüncesi insanları bu diziyi izlemeye teşvik ediyor. İçeriğin yanı sıra sevilen oyuncu kadrosu ve çekim ekibiyle de zirve ile döndüğünün garantisini hem nicelik hem nitelikte göstermiş durumda.


23 Temmuz 2017 Pazar günü saat 20.00'de ilk bölümüyle Kanal D ekranlarına gelen Çocuklar Duymasın deyim yerindeyse zirvede döndü. Herkesin merakla beklediği diziyi kimileri sürekli aynı konular ve kişiler olduğundan ötürü eleştirse de yapımcısı ve senaristi Birol Güven bütün endişeleri kırdı ve başarıya ulaştı. Adından eskisinden de fazla söz ettirecek ve daha da eğlenceli bölümler sunmak adına her türlü prodüksüyondan çekinmeyen dizinin yeni bölüm fragmanı hazır bile. Başrollerini; Tamer Karadağlı (Haluk), Pınar Altuğ Atacan (Meltem), Zeyno Günenç (Dominant Gönül), Volkan Severcan (Zero Tuna)'ın paylaştığı diziye, Kükrek Kadriye lakabıyla Suzan Kardeş ile Zero Tuna'nın kızı rölünde Öykü Güven (Merve) kadroya dahil edildi. Bakalım yeni bölümlerde seyirciyi ne heyecanlar ve sürprizler bekliyor olacak?

2. BÖLÜM 2. FRAGMAN

Yeni bölüm fragmanından da gördüğümüz kadarıyla bu sefer de kadroya Emine'nin kız kardeşi rolünde Hayriye girdi. Nefes Terapisti olan Hayriye'nin bakalım kimlere faydası dokunacak?

Zirveye oturan Çocuklar Duymasın'ın yeni bölümü her Pazar saat 20.00'de Kanal D ekranlarında olacak.

Tamer Karadağlı
Taş Fırın Haluk

Çocuklar Duymasın 2. Bölüm 2.fragmanı yayınlandı

Pınar Altuğ Atacan
Meltem

Çocuklar Duymasın 2. Bölüm 2.fragmanı yayınlandı

Zeyno Günenç
Dominant Gönül

Çocuklar Duymasın 2. Bölüm 2.fragmanı yayınlandı

Volkan Severcan
Zero Tuna

Çocuklar Duymasın 2. Bölüm 2.fragmanı yayınlandı

Dev toprak kütlesi nehre böyle kaydıYeni Zelanda'da yağışlarla beraber yer yer taşan nehri kameraya kaydeden bir kadın, dev toprak kütlesinin nehre kaydığı anları görüntüledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber