Çocuklar Duymasın 2. bölüm fragmanı yayınlandı

Çocuklar Duymasın'ın merakla beklenen 2.bölümün fragmanı yayınlandı. Geçen bölümde başına iş açan Haluk'un bu sefer başına kim bilir ne geldi? Zirveye oturan Çocuklar Duymasın'ın yeni bölümü her Pazar saat 20.00'de Kanal D ekranlarında olacak.

Çocuklar Duymasın 2. bölüm fragmanı yayınlandı

Ekranlara ışık hızıyla gelen Çocuklar Duymasın ilk olarak hayatımıza 16 Ocak 2002'de TGRT'de girmişti. O günden bu güne dek ara ara kendini unutup sezon finali ya da final yaptılarsa da bir şekilde hayatımızda kalmaya devam ediyorlar. Hem her kesime hitap etmesi hem de kurgunun güzel ve izlenilmeye değer olması aynı zamanda içimizden birilerinin yansıtıldığı düşüncesi insanları bu diziyi izlemeye teşvik ediyor. İçeriğin yanı sıra sevilen oyuncu kadrosu ve çekim ekibiyle de zirve ile döndüğünün garantisini hem nicelik hem nitelikte göstermiş durumda.

23 Temmuz 2017 Pazar günü saat 20.00'de ilk bölümüyle Kanal D ekranlarına gelen Çocuklar Duymasın deyim yerindeyse zirvede döndü. Herkesin merakla beklediği diziyi kimileri sürekli aynı konular ve kişiler olduğundan ötürü eleştirse de yapımcısı ve senaristi Birol Güven bütün endişeleri kırdı ve başarıya ulaştı. Adından eskisinden de fazla söz ettirecek ve daha da eğlenceli bölümler sunmak adına her türlü prodüksüyondan çekinmeyen dizinin yeni bölüm fragmanı hazır bile. Başrollerini; Tamer Karadağlı (Haluk), Pınar Altuğ Atacan (Meltem), Zeyno Günenç (Dominant Gönül), Volkan Severcan (Zero Tuna)'ın paylaştığı diziye, Kükrek Kadriye lakabıyla Suzan Kardeş ile Zero Tuna'nın kızı rölünde Öykü Güven (Merve) kadroya dahil edildi. Bakalım yeni bölümlerde seyirciyi ne heyecanlar ve sürprizler bekliyor olacak?

DİLİNİ ARI SOKAN HALUK'A NELER OLACAK?

Tamer Karadağlı
Taş Fırın Haluk

Haluk sert olduğu kadar, duygusal da olan ama çoğunlukla duygularını belli etmekten kaçınan bir erkektir. Kıskanç, anti romantik olan Taş Fırın Haluk bu nedenle eşi Meltem’le sürekli tartışır. Meltem, sevildiğini her defasında duymak ve hissetmek ister. Haluk, Meltem’in romantizm beklentilerini çoğunlukla karşılayamasa da, kendi yöntemleri ile eşini mutlu etmeye çalışır. Oldukça milliyetçi bir karakter olan Haluk’un ülke sevdası da Meltem sevdası da hiç bitmez.

Çocuklar Duymasın 2. bölüm fragmanı yayınlandı


Pınar Altuğ Atacan
Meltem

Meltem, kariyerinin zirvesinde çok güzel bir kadındır. Başarılı bir iş kadını olan Meltem’in hayattaki en büyük amacı Haluk’un içindeki duygusal ve romantik erkeği çıkarmaktır. Ancak bu Taş Fırın erkeği Haluk için çok zordur. Bu yüzden Haluk’la sürekli tartışır. Ne kadar tartışsa da kocasına büyük bir aşkla bağlı olan Meltem, bu inadından hiçbir zaman vazgeçmez ve günün sonunda istediğini Haluk’a yaptırmayı başarır.

Çocuklar Duymasın 2. bölüm fragmanı yayınlandı


Zeyno Günenç
Dominant Gönül

Gönül, ilk evliliğinden Beton Orçun diye bir oğlu olan ve Zero Tuna’yla ikinci evliliğini yapmış dominant bir kadındır. Gönül ve Tuna’nın evliliğinde, Meltem ve Haluk’un evliliğinin aksine Gönül daha baskındır. Bu evlilikte hiçbir zaman Tuna’nın sözü geçmez. Aynı zamanda Gönül bir TEOG annesidir. Oğlu Orçun ve Tuna’nın kızı Merve TEOG sınavına hazırlanmaktadır. Gönül’ün şimdiki en büyük problemi Orçun ve Merve’yi internetten koparıp ders çalışmalarını sağlamaktır.

Çocuklar Duymasın 2. bölüm fragmanı yayınlandı


Volkan Severcan
Zero Tuna

Tuna, Gönül’e büyük bir aşkla bağlıdır, aşırı romantiktir. Gönül’ün ağzından çıkan her şeyi saniyesinde yerine getirir. Bu yüzden zaman zaman Haluk’un dalga konusu olur. Heyecanlı ve panik bir karakter olan Tuna, ne zaman başına üzücü ve gergin bir olay gelse baygınlık geçirir. Tuna’nın bu tür olaylara gösterdiği hassasiyet diğer insanlara göre daha fazla olduğu için eşi ve dostları da bu konuda dikkatli davranır.

Çocuklar Duymasın 2. bölüm fragmanı yayınlandı

İş insanına silahlı saldırı! Sekerek kaçmaya çalıştıİstanbul Sarıyer'de arabasına binmeye çalışan iş adamına silahlı saldırı düzenlendi. Saldırı sonucunda Ali A. yaralanırken, saldırıyı gerçekleştiren şüpheli kaçarak kayıplara karıştı. Yaralı iş adamının saldırgandan kaçmaya çalıştığı anlar ise güvenlik kamerasına yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber