Çocuklar Duymasın 23. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Çocuklar Duymasın 22. son bölümüyle dün akşam ekrana geldi. Yılbaşı kutlaması yapılan dizide keyifli anlar yaşandı. Kanal D'nin sevilen dizisi Çocuklar Duymasın'da Haluk ve Meltem'in ayrı ayrı eğlenceleri ekrana geldi. Çocuklar Duymasın 23. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı.

Çocuklar Duymasın 23. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Kanal D'nin ilgiyle izlenen dizisi Çocuklar Duymasın son bölümü eğlence doluydu. İzleyenlerle birlikte yılbaşı gecesinin yaşandığı dizide izleyici ekrana kilitlendi. Çocuklar Duymasın 23. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı.

ÇOCUKLAR DUYMASIN 23. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

ÇOCUKLAR DUYMASIN 22. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Taş Fırın Haluk ve Meltem, birbirlerine yeni yıla dışarıda büyük bir eğlenceyle gireceklerini söylerler. Ancak ikisi de evde yalnız kalmayı planlamıştır. Durum böyle olunca evde büyük bir tartışma başlar. Her ikisi de evde yılbaşı kutlaması yapmaya çalışınca ortalık karışır.

Meltem, kendi tarzında, Taş Fırın Haluk ise kendi tarzında bir yılbaşı kutlaması yapınca ortaya birbirinden renkli görüntüler çıkar. Meltem’in yılbaşı kutlamasına ışıklı bando, salsacılar, DJ gelirken, Haluk’un yılbaşı kutlamasına fasıl ekibi, horon ekibi, köçekler ve romanlar gelir. Salon ikiye bölünür, ikilinin dostları da bu geceye davetlidir. Meltem’ciler’in ve Haluk’çular’ın yılbaşı mücadelesi çok eğlenceli olur!

Akın akın geldiler!Karabük'ün Safranbolu ilçesinde Safran Festivali etkinlikleri kapsamında safran hasadı yapıldı. Vatandaşlar safran hasadına akın ederken, safranlı yiyecekler ikram edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber