Çocuklar Duymasın 23. yeni bölümde Haluk ve Meltem tekrar hakim karşısında!

Çocuklar Duymasın yeni bölümü dün akşam yayınlanmadı. Pazar akşamları ekrana gelen Çocuklar Duymasın yeni bölümü yılbaşı tatili nedeniyle izleyicisiyle buluşmadı. Haluk ve Meltem'in tekrar hakim karşısına çıkacağı Çocuklar Duymasın 23. yeni bölümü 14 Ocak Pazar günü izlenebilecek.

Çocuklar Duymasın 23. yeni bölümde Haluk ve Meltem tekrar hakim karşısında!

Pazar akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen dizi Çocuklar Duymasın yeni bölümü için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. İşte dün akşam yayınlanması beklenen Çocuklar Duymasın yeni bölümde yaşanacaklar...

ÇOCUKLAR DUYMASIN BU AKŞAM NEDEN YOK?

Çocuklar Duymasın yeni bölümü bu akşam beklenirken, dizinin yeni yıl tatilinden dolayı bir hafta sonraya ertelendiği tahmin ediliyor. Çocuklar Duymasın yeni bölümüyle 14 Ocak Pazar günü Kanal D'de yayınlanacak.

ÇOCUKLAR DUYMASIN 23. YENİ BÖLÜM FRAGMAN

ÇOCUKLAR DUYMASIN 23. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Çocuklar Duymasın 23. Bölüm Fragmanı yayında! Meltem ve Tutku arasındaki soğuk savaş giderek daha da belirgin hale geliyor! Haluk ve Meltem tekrar mahkeme günü hakim karşısına çıkıyor. Haluk ve Meltem bir ay sonra yeniden mahkemededirler. Peki ikili boşanmaktan vazgeçecek mi?

ÇOCUKLAR DUYMASIN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

“Çocuklar Duymasın” Yılbaşı Özel Bölümü ile Ekrana Geldi.

Taş Fırın Haluk ve Meltem, birbirlerine yeni yıla dışarıda büyük bir eğlenceyle gireceklerini söylerler. Ancak ikisi de evde yalnız kalmayı planlamıştır. Durum böyle olunca evde büyük bir tartışma başlar. Her ikisi de evde yılbaşı kutlaması yapmaya çalışınca ortalık karışır.
Meltem, kendi tarzında, Taş Fırın Haluk ise kendi tarzında bir yılbaşı kutlaması yapınca ortaya birbirinden renkli görüntüler çıkar. Meltem’in yılbaşı kutlamasına ışıklı bando, salsacılar, DJ gelirken, Haluk’un yılbaşı kutlamasına fasıl ekibi, horon ekibi, köçekler ve romanlar gelir. Salon ikiye bölünür, ikilinin dostları da bu geceye davetlidir. Meltem’ciler’in ve Haluk’çular’ın yılbaşı mücadelesi çok eğlenceli olur!

Teröristlere Rasulayn'da bir darbe daha...ABD ile varılan mutabakat çerçevesinde Barış Pınarı Harekatı’na ara verilmesinde 2’nci güne girildi. Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada "Rasulayn’da devam eden arama-tarama faaliyetleri sırasında terör örgütü PKK/YPG’ye ait büyük miktarda silah ve mühimmatın bulunduğu cephanelik ele geçirildi." ifadeleri yer aldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber