Contemporary Cİ New York’ta

Contemporary İstanbul, daha çok sanatsevere ulaşmak ve yurt dışındaki etkinliğini artırmak adına Berlin ve Dubai’nin ardından düzenlediği etkinliklere bir yenisini daha ekledi.

Contemporary Cİ New York’ta

Kültür ve Turizm Bakanlığı desteği, Herrick Feinstein Hukuk Müşavirliği ve Marmara Park’ın katkılarıyla, dünyanın önde gelen fuarlarından Frieze New York ile aynı tarihlerde New York’ta verilen davete çok sayıda koleksiyonerin yanı sıra uluslararası çağdaş sanat galerilerini temsilen önemli isimler katıldı. Ev sahipliğini üstlenen Contemporary Istanbul İcra Kurulu Üyesi Prof. Dr. Hasan Bülent Kahraman, fuarın bugün Avrupa, Asya ve Orta Doğu bölgesindeki en önemli sanat etkinliklerinden biri olduğunu söyledi.

Aksaray'da trafik kazasıAksaray'da 3 gün sonra düğünü olacak oğlunun düğün davetiyesini dağıtmak için akrabalarına giden baba Mehmet Mustafa Çiftçinin (56) kullandığı otomobil, önce bir TIR'a ardından da hafif ticari araçla çarpıştı. Zincirleme kazada Mehmet Mustafa Çiftçi hayatını kaybederken, 2 kişi de yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber