Çukur yeni bölüm fragmanı | Büyük karşılaşma...

Çukur 76. yeni bölüm fragmanı izleyenleri meraklandırdı. SHOW TV'de yayınlanan Çukur dizisinin yeni bölümünde Yamaç’ın Fadik’i kurtarması Azer-Yamaç karşılaşmasını engellemeyecek. İşte Çukur yeni bölüm fragmanı haberimizde...

Çukur yeni bölüm fragmanı | Büyük karşılaşma...

 Pazartesi akşamları yayınlanan Çukur yeni bölümüyle bu akşam 20:00'de ekrana gelecek. Peki Çukur yeni bölümünde neler olacak?

ÇUKUR 76. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Çukur'un 76. Bölümünde; Annesini almak için Koçovalılar’a misafir olan Azer, ilk kez Koçovalı ailesini tanıyacak. Yamaç’ın Fadik’i kurtarması Azer-Yamaç karşılaşmasını engellemeyecek. Fadik’in ve Efsun’un itirazlarına aldırmayan Azer ve Yamaç’ın kavgası nefesleri kesecek. Geri dönüşü olmayan bir yola giren Akın eski müttefiklerinden yardım isterken annesiyle yaşayacağı yüzleşme yeni soru işaretleri doğuracak. Bir sonraki adımı merakla beklenen Cumali’yle ilgili duyduklarından sonra harekete geçen Damla çok büyük bir sürprizle karşılaşacak. Vartolu, Ziya’ya bir adım daha yaklaşmak için Celasun ve Meke’nin yardımını alacak. Vartolu ve Ziya’nın karşılaşması heyecanla beklenecek.

ÇUKUR FRAGMAN

Hastanede çalışan teknisyen bir anda tavandan düştüHastanenin tavanında çalışan bir teknisyen, bir anda kendini yerde buldu. Olaya şahit olan doktor ise, hiçbir şey olmamış gibi çalışmaya devam etti. İlginç güvenlik kamerası sosyal medyada büyük ilgi gördü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber