Cuma namazı saat kaçta kılınacak? 11 Ekim İstanbul, Ankara, İzmir cuma namazı saatleri

İslam aleminde çok özel bir yere sahip olan Cuma namazı yarın idrak edilecek. Cuma namazında binlerce müslüman cemaatle kılınan namazı eda edebilmek için camileri doldurup taşıracak. Bugün akşam namazından itibaren cuma günü olarak kabul edilmesi sebebiyle camilerde yüce kitabımız Kuran-ı Kerim okunacak. Peki Cuma namazı yarın saat kaçta kılınacak? İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere il il cuma namazı saatleri...

Cuma namazı saat kaçta kılınacak? 11 Ekim İstanbul, Ankara, İzmir cuma namazı saatleri

Cuma namazı saatleri vatandaşlar tarafından araştırılmaya devam ediyor. İslam aleminde çok özel bir yere sahip olan Cuma gününde binlerce müslüman camilere akın edecek. Okunacak olan öğle ezanı ile birlikte cuma namazının ilk dört rekatlık sünneti eda edilecek. Beraberinde Cuma hutbesi imam tarafından yüksek sesle cemaate aktarılacak. Peki Cuma namazı yarın saat kaçta kılınacak?

İSTANBUL CUMA NAMAZI VAKTİ: 12:56

ANKARA CUMA NAMAZI VAKTİ: 12:41

İZMİR CUMA NAMAZI VAKTİ: 13:04

İL İL CUMA NAMAZI VAKİTLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Ayının saldırısından köpekleri kurtardı! Onlar için keçi kestiErzurum’un Olur ilçesinde ayı saldırısından köpekleri sayesinde kurtulan Mete Esen (26), sadık dostlarını ödüllendirdi. Köpekleri için keçi kesen Esen, "Onlara helal olsun" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber