Dedemin İnsanları filmi oyuncuları | Dedemin İnsanları film konusu...

Çağan Irmak'ın senaryosunu yazdığı ve yönettiği Dedemin İnsanları filminin konusu nedir? Çetin Tekindor'un başrolünde yer aldığı Dedemin İnsanları oyuncu kadrosunda kimler var?

Dedemin İnsanları filmi oyuncuları | Dedemin İnsanları film konusu...

2011 Türkiye yapımı olan Dedemin İnsanları 120 dakikalık dram filmidir. İçerisnde biyofrafi ve komedi de yer alan Dedemin İnsanları izleyenlere duygusal anlar yaşatan Çağan Irmak filmlerindendir. İşte ayrıntılar...

DEDEMİN İNSANLARI KONUSU

Dedemin İnsanları, küçük bir kasabada yaşayan on yaşında bir çocuk ve dedesi aracılığıyla, bir ailenin ve bir ülkenin geçirdiği büyük değişimi anlatıyor. Kalabalık ve sıcak Ege insanlarının hikâyesini izlerken, mübadeleye, öteki olmaya, nereye gidersen git bir yere ait olamamaya, iki yakaya, çok sayıdaki azınlığa, ihtilallere bir defa daha, ama bu kez farklı bir yerden bakmayı ve düşünmeyi sağlıyor.Film çekimlerine 2011 Mayıs sonunda Girit’te başlanmıştır. Gökçeada, Milas, Bodrum ve Söke’de devam eden çekimler, Temmuz sonunda tamamlanmıştır.

DEDEMİN İNSANLARI OYUNCULARI

Çetin Tekindor
Mert Fırat
Hümeyra Akbay
Yiğit Özşener
Ezgi Mola
Zafer Algöz
Serkan Genç
Ushan Çakır
Yiğit Arı
Mehmet Ali Kaptanlar
Durukan Çelikkaya
Gökçe Bahadır
Sacide Taşaner

AK Parti'den Emine Bulut cinayeti açıklaması!AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, partisinin MKYK toplantısına ilişkin açıklamalarda bulundu. Çelik, Emine Bulut cinayeti ile ilgili "Sayın Cumhurbaşkanımız bu konuda hassasiyetinin altını çizdi" dedi. Kadın cinayetleriyle ilgili Çelik, yasal düzenleme ihtiyacının olması halinde tereddüt edilmeyeceğini de belirtti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber