DGS ek tercih hakkında merak edilenler | DGS ek tercihleri alınmaya başladı mı?

ÖSYM, DGS ek tercihleri için bir tarih verdi mi? Üniversite adaylarının merakla araştırdığı DGS ek tercihlerinin ne zaman yapılacağı merak ediliyor. DGS ek tercih işlemleri alınmaya başladığında, ÖSYM'nin https://ais.osym.gov.tr/ adresi üzerinden alınacak.

DGS ek tercih hakkında merak edilenler | DGS ek tercihleri alınmaya başladı mı?

30 Haziran 2019 Tarihinde Dikey Geçiş Sınavına katılan adaylardan bazıları üniversitelere yerleşti. Adayların küçük bir bölümü ise açıkta kaldı. DGS sınavının ilk tercih aşamasında yerleşemeyen adaylar, DGS ek tercihleri bekliyor. Peki ÖSYM tarafından alınacak DGS ek tercihleri başladı mı? DGS ek tercihleri ne zaman alınacak? İşte DGS ek tercih hakkında bilgiler...

DGS EK TERCİHLER ALINMAYA BAŞLADI MI?

DGS ek tercih işlemleri henüz başlamadı. Dikey Geçiş Sınavı (DGS) ek tercih işlemleri alınmaya başladığında haberimizin içeriğinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

DGS EK TERCİH KILAVUZU İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

 

 

 

 

Terör örgütüne 'Kıran- 5 ' darbesiMuş ve kırsalında sürdürülen Kıran-5 Operasyonu kapsamında terör örgütü PKK'lılara ait 17 adet sığınak ve içerisinde 250 kilogram amonyum nitratın yer aldığı bir adet depo ile toprağa gömülü 23 bidon bulundu. Mühimmat ve yaşam malzemesinin ele geçirildiği sığınaklarda rüzgar ölçme cihazı bulunması dikkat çekti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber