E-Devlet şifresi nereden alınır? (2019) E-devlet giriş ekranı

Yurt genelindeki milyonlarca vatandaşımızın e-bordro maaş sorgulama, seçmen sorgulama, aile hekimi sorgulama gibi birçok işlemini gerçekleştirebildiği e-devlet ile ilgili merak edilenleri bir araya getirdik. Eskiden günler alan belge ve evrak işlemlerinin çoğu artık e-devlet'de kısa bir süre içerisinde halledilebiliyor. Peki E-devlet giriş için gerekli olan şifre nereden alınır?

E-Devlet şifresi nereden alınır? (2019) E-devlet giriş ekranı

E-devlet üzerinden birçok işlem elektronik ortamda kolaylıkla gerçekleştirilebiliyor. Teknoloijinin çok hızlı gelişimi ile birlikte insanlar bilgiye daha hızlı ulaşmanın yollarını arıyor. Bu kapsamda devlet dairelerinde halledilebilen birçok işlem geçtiğimiz yıllar içerisinde e-devlet platformu üzerinden gerçekleştirilmeye başlandı. Peki E-devlet giriş şifresi nereden alınır?

E-DEVLET GİRİŞ NASIL YAPILIR?

E-devlet giriş için gerekli olan şifre PTT şubelerinden alınabiliyor. E-devlet'e mobil imza, internet bankacılığı gibi birçok yöntemle girmekte mümkün.

E - DEVLET GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ!

TEM Otoyolu'ndaki kaza trafiğe neden olduEsenyurt TEM Otoyolu'nda sapağa girmekten vazgeçen sürücünün kullandığı araca arkadan gelen kamyon çarptı. Kazada yaralanan olmazken, TEM otoyolunda uzun araç kuyrukları oluştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber