e-YDS sınav giriş belgesi nasıl alınır? e-YDS saat kaçta?

e-YDS sınavı için artık sadece saatler kaldı. ÖSYM tarafından 16 Şubat günü gerçekleştirilecek olan e-YDS'ye katılacak adaylar, sınav giriş yerlerini gösteren belgeyi internet üzerinden alabiliyor. Peki e-YDS 2019/2 sınav giriş belgesi nasıl alınır?

e-YDS sınav giriş belgesi nasıl alınır? e-YDS saat kaçta?

e-YDS/2 İngilizce adaylarının, sınava girecekleri bina/salonlara atanma işlemi geçtiğimiz günlerde tamamlandı. ÖSYM e-YDS adaylarına saat uyarısında da bulundu. 16 Şubat 2019 tarihinde uygulanacak olan e-YDS 2019/2 İngilizce için adaylar, saat 13.30’dan sonra sınav binalarına alınmayacağı bildirildi. Peki e-YDS sınav giriş belgesi nasıl alınır?

SINAV SAAT KAÇTA?

Bugün gerçekleştirilecek olan e-YDS için geri sayım başladı. Adayların 13.30'a kadar salonlara giriş yapması gerekiyor. Sınav 13.45'te başlayacak.

e-YDS SINAV GİRİŞ BELGESİ NASIL ALINIR?

Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesini ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve aday şifreleri ile sisteme giriş yaparak alabilirler.

SINAV GİRİŞ BELGESİ İÇİN TIKLAYINIZ

Osmaniye iki şehit haberiyle yandıIrak’ın kuzeyinde devam eden ’Pençe-3’ harekatında, teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Piyade Uzman Çavuş Üzeyir Aslan ile Piyade Sözleşmeli Er Oğuzhan Yılmaz’ın Osmaniye’deki baba ocaklarına ateş düştü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber