e-YDS sınavları saat kaçta? (e-YDS İngilizce-Arapça-Rusça)

Elektronik Yabancı Dil Sınavı giriş belgeleri geçtiğimiz günlerde yayımlandı. 6-7 Temmuz 2019 tarihlerinde uygulanacak olan e-YDS sınavları (İngilizce-Arapça-Rusça) saat kaçta uygulanacak merak ediliyor. ÖSYM tarafından gerçekleşecek olan e-YDS sınavları hakkında bilinmesi gerekenler...

e-YDS sınavları saat kaçta? (e-YDS İngilizce-Arapça-Rusça)

12-27 Haziran 2019 Tarihleri arasında alınan e-YDS başvuruları sonra sınav zamanına geri sayım başladı. Bu hafta sonu uygulanacak olan e-YDS sınavları için heyecan dorukta. Peki e-YDS İngilizce, e-YDS Arapça, e-YDS Rusça sınavları saat kaçta gerçekleşecek?

E-YDS SINAVLARI SAAT KAÇTA?

eYDS 2019/8 İngilizce sınavı, 6 Temmuz 2019 tarihinde saat 13:45'de uygulanacak.

e-YDS 2019/9 Arapça/Rusça sınavı, 7 Temmuz 2019 tarihinde saat 13:45'de uygulanacak.

E-YDS SINAV GİRİŞ BELGESİ NASIL ALINIR?

Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesine ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr adresinden T.C. kimlik numaraları ve aday şifreleri ile edinebileceklerdir.

E-YDS İNGİLİZCE SINAV GİRİŞ BELGESİ İÇİN TIKLAYINIZ

E-YDS ARAPÇA-RUSÇA SINAV GİRİŞ BELGESİ İÇİN TIKLAYINIZ

Şu an İstanbul! Uyarı üstüne uyarı geldiMeteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, "Yapılan son değerlendirmelere göre; bugün akşam saatlerine kadar Anadolu Yakası ve kuzey kesimleri başta olmak üzere İstanbul'da aralıklı ve yerel olarak kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış beklendiğinden sel, su baskını, yıldırım, ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır" denildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber