Geri Dön

EDHO 151. son bölümde Tufan'dan büyük sürpriz! Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 152. bölüm fragmanı...

ATV'nin kült haline gelen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 151. yeni bölümüyle ekranlara geldi. Yeni sezonuyla da büyük ilgi gören dizinin son bölümünde Tufan'ın ihanet ettiğinin ortaya çıkması damga vurdu. Peki merakla beklenen EDHO 152. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

EDHO 151. son bölümde Tufan'dan büyük sürpriz! Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 152. bölüm fragmanı...

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 151. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Tufan'ın son hamlesi herkesin kafasında soru işareti olarak dururken yakın dostu Hızır'ın yüreğine serpilen şüphe tohumları yeşermeye başlamıştır bile. Alparslan ve Hızır Ali'nin de gözünden kaçmayan detaylar Hızır'ı kanıt aramaya itse de buna gerek kalmayacaktır. Hastanede yatan Tefo'nun uyandıktan sonra anlattıkları, hainin kim olduğuyla ilgili herhangi bir şüpheye mahal bırakmayacaktır. Tufan'ın ihanetine inanmakta güçlük çeken masa üyeleri de çok geçmeden yeni düşmanlarıyla ilgili verilecek kararı onaylayacaktır. Akıbetinin ne olacağını çok iyi bilen Tufan'ın, oğlu Kemal'i de yanına alarak kaçmaktan başka çaresi kalmaz. Bir kez daha dostum dediği kişi tarafından sırtından vurulan Hızır, verilen kararı uygulamak için Tufan'dan hızlı davranacaktır. Altan taraf değiştirerek Çakırbeylilerle işbirliği yapacağını düşündüğü Sınırsızları daha fazla kontrol edemeyeceğini anlayarak yeni bir plan yapar. Altan'dan daha büyük bir güç olan Cengiz, masayı büyük zarara uğratacak bu planın uygulayıcısı olacaktır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 152. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

EDHO 152. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak...

Putin onayladı, isimler değişti!Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Başbakan Mihail Mişustin'in sunduğu bakanlar kurulunu onayladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber