'Eğer para vermezsen...' Çıplak fotoğrafla tehdit

Edirne'de H.E., internetten 'deniz...0' kullanıcı adıyla arkadaş olduğu  kadına gönderdiği çıplak fotoğraflarını  yayınlama  tehdidiyle kendisinden para istemesi üzerine polise giderek şikayetçi oldu.

'Eğer para vermezsen...' Çıplak fotoğrafla tehdit

Barutluk Mahallesi'nde oturan H.E. iddiaya göre internetten tanışıp arkadaş olduğu deniz...0  isimli kadına  gönderdiği çıplak fotoğraflarlarını 'internette yayınlarım' tehdidi üzerine polise giderek şikayetçi oldu. İnternetten tanışıp arkadaş olduğu kadının kendisini kandırdığını anlatan H.E. polise verdiği ifadesinde şunları söyledi;

'Sosyal paylaşım sitesi  üzerinden deniz_.....0 kullanıcı isimli şahısla tanışıp görüşmeye başladık. Bir süre sonra benden cinsel içerikli fotoğraflar istemesi üzerine kendisine çıplak fotoğraflarımı gönderdim. Daha sonra  benden para isteyerek vermezsem fotoğraflarımı internette yayınlayacağını söyleyerek tehdit etti. Daha sonra kendisini sosyal paylaşım sitesi hesabımdan çıkarıp bana ulaşmasını engelledim.Şikayetçiyim."dedi. Polis H.E.'nin şikayeti üzerine olayla ilgili soruşturma başlattı.

 

Bakanlıktan İstanbul'da kaçak yapıyla mücadeleÇevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın kaçak yapılarla mücadelesi devam ediyor. Muğla'da kaçak yapıların tespiti ve yıkılmasının ardından sıra İstanbul'daki yapılarda.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber