En anlamlı Cuma mesajları - En güzel duygu dolu mesajlar

Mübarek Cuma günü mesajları aranmaya devam ediyor. Müslümanlar arasında önemli günlerden biri olan Cuma gününde güzel dilekler, dostlarla paylaşılıyor. İşte Cuma gününe en güzel mesajları derledik.

En anlamlı Cuma mesajları - En güzel duygu dolu mesajlar

Cuma mesajları burada... 25 Ocak Cuma gününe özel en güzel ve kısa cuma mesajlarını sizler için derledik. Cuma mesajlarını, SMS, Whatsapp, Facebook veya Instagram yolu ile herkesle paylaşabilirsiniz.

İŞTE EN GÜZEL CUMA MESAJLARI

Rabbim her zorluğumuza kolaylık, her darlığımıza bolluk, bedenimize sağlık, ömrümüze bereket, yaşantımıza huruz, her derdimize derman nasip etsin. Cumanız mübarek olsun.

Ömrüne ömür katılsın, gönlüne meltem saçılsın. Bu mübarek günde melekler dört yanını sarsın… Derdine derman, gönlüne iman dolsun..! Hayırlı cumalar.

Sağanak sağanak rahmet yağsın yuvanıza, her gün Resulullah girsin rüyanıza, melekler amin desin dualarınıza! Dualarda buluşmak dileğiyle, hayırlı cumalar.

Umutsuzluk yok gün gelir; gül de açar bülbül de öter… Hayırlı cumalarınız olsun.

Allah’ım! Bilerek veya bilmeyerek işlediğimiz hatalarımızı, günahlarımızı bağışla. Bizlere Merhamet buyur. şüphesiz Sen merhametlilerin en merhametlisisin.

Ey Rabbim, bize Cennetin kokusunu duyur ve onun nimetlerinden nasiplendir. Bize ateşin kokusunu duyurma. Amin, hayırlı cumalar dilerim.

Güzellikler içinizi aydınlatsın, yüzünüzden ve yüreğinizden tebessüm eksilmesin. Rabbim, sevdiği kullarından eylesin sizleri ve tabi ki bizleri. Hayırlı cumalar dilerim.

Önce yollar uzanır hakka yürümek için, tomurcuklar güller açar onu görmek için, dua eden biri var senin için. sende dua et ALLAH için. cumanız mübarek olsun.

Cuma günleri, duanın kabul oIacağı bir an vardır. Cumanın gündüzü, gecesinden daha kıymetlidir. Allah Cumamızı ve ettiğimiz duaIarı kabul etsin inşallah.

Kaza sonrası kadın sürücü, otomobile levyeyle sadırdıİzmir’in Karabağlar ilçesinde iki aracın karıştığı trafik kazası sonrası, iddiaya göre kimliği belirlenemeyen bir kadın sürücü aracından inerek kazaya karışan diğer araca levyeyle saldırdı, camlarını patlattı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber