En güzel Cuma mesajları 2018 - Resimli Cuma mesajları

Cuma mesajları ve sözlerini sizler için derledik. Yurdumuzun dört bir yanında bugün milyonlarca inanan vatandaşımız Cuma namazı için camiileri dolduracak. Bu kutlu günü sevdikleriyle paylaşmak isteyen vatandaşlarımız için en güzel ve anlamlı Cuma mesajlarını derledik. İşte birbirinden güzel en yeni resimli Cuma mesajları...

En güzel Cuma mesajları 2018 - Resimli Cuma mesajları

Cuma mesajlarını sizler için derledik. Müslümanlar için mübarek olan Cuma gününde tüm dostlarınıza dileklerinizi ve dualarınızı Cuma mesajları yoluyla iletebilirsiniz. İşte en çok paylaşılan resimli Cuma mesajları

CUMA MESAJLARI 2018

- Rabbim! Bizleri yüreği paslanmış, adını anmayı unutmuş insanlarla karşılaştırma! Hayatı anlamı ile yaşamak dileği ile. Mutlu Cumalar...

- "İnsanların güzelce hizmet ve sohbet etmesine en layık olan kimdir?” Hazreti Peygamber; “Annendir” buyurdu. “Sonra kimdir?” dedi. “Annendir” buyurdu. “Sonra kimdir?” dedi.”Annendir” buyurdu. “Sonra kimdir?” dedi. “Sonra babandır” buyurdu. Ebu Hureyre (r.a.) Buhari Rabbim bizleri Ana babalarının rızasını alan hayırlı evlatlardan eylesin.

- "Allah'ın adıyla, Allah Resulune salat ve selam olsun. Allah'ım , Senden fazl-u (ihsanını) diliyorum. Allahım, beni rahmetinden uzaklaştırılmış şeytanın şerrinden koru." (Buhari, teheccüd: 25) Hayırlı Cumalar.

- Ey Nefsim Şeytana Yem Olmakmı Yoksa Cennette Gül Olmakmı Niyetin, Bırak Yakamı Secde Edeyim Sen Huzura Er, Ben İmanla Öleyim. Hayırlı Cumalar.

- Ya Rab... Hesap günü amel defterlerimizi sağ tarafımızdan ver... Solumuzdan ve arkamızdan verip bizi mahcup eyleme. Amin! Hayırlı cumalar.

- Önce yollar uzanır hakka yürümek için, tomurcuklar güller açar onu görmek için, dua eden biri var senin için. sende dua et ALLAH için. cumanız mübarek olsun.

- Allahım, aklıma ilim ve hikmet; fikrime, feraset ve basiret; bedenime sıhhat ve afiyet; ruhuma da, tekamül ve metanet ihsan eyle. Cumamız mübarek olsun, amin!

- Ömrümüzün hikayesini yazan en büyük ve en güzel yazıcı olan Rabbim, gönlünüzden geçen güzellikleri alnımıza kader diye yazsın. Amin, hayırlı cumalar dilerim.

- Cuma günleri, duanın kabul oIacağı bir an vardır. Cumanın gündüzü, gecesinden daha kıymetlidir. Allah Cumamızı ve ettiğimiz duaIarı kabul etsin inşallah.

RESİMLİ CUMA MESAJLARI

En güzel Cuma mesajları 2018 - Resimli Cuma mesajları

En güzel Cuma mesajları 2018 - Resimli Cuma mesajları

En güzel Cuma mesajları 2018 - Resimli Cuma mesajları

En güzel Cuma mesajları 2018 - Resimli Cuma mesajları

Sosyal medya onu konuşuyor! Talep patladı...Samsun'un özel lezzetlerinden 'Çakallı menemeni' son dönemde sosyal medyanın da etkisiyle yoğun ilgi görüyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber