En içten Cuma mesajları! 6 Temmuz resimli cuma mesajları

İslam aleminde çok özel bir yere sahip olan Cuma gününe özel en yeni cuma mesajlarını sizler için derledik. Cuma gününde milyonlarca müslüman camileri doldurup taşıracak. Bu özel günde sizde dost ve akrabalarınızın bu özel gününü Cuma mesajları ile kutlayabilirsiniz. İşte Cuma gününe özel en yeni cuma mesajları

En içten Cuma mesajları! 6 Temmuz resimli cuma mesajları

İslam aleminde çok özel bir yere sahip olan Cuma gününden binlerce müslüman camileri doldurup taşıracak. Cuma mesajları ile sizde uzaktaki ailenizin, sevdiklerinizin dost ve akrabalarınızın bu özel gününü kutlayabilirsiniz. İşte cuma gününe özel en yeni en içten cuma mesajları ve sözleri...

CUMA MESAJLARI RESİMLİ

*İlahi Yarabbi son nefesimde kendime malik olmadigim zaman bu duamı sana emanet ederim.

*Allahim beni af eyle, her derdimi def eyle, rizkimizi bol eyle, kabrimizi nur eyle, sual meleklerinin cevabini muktedir eyle

En içten Cuma mesajları 6 Temmuz resimli cuma mesajları

*Bütün kapıların anahtarlarını kendinde bulunduran Allah'ım. Hakkımızda en hayırlı kapıyı aç. Hayırlı cumalar dilerim.

*Rabbim Seni bugün de dua edenIerden her daim şükredenlerden, sevmeyi bilenlerden, Ya Rabbi Cennette gezenlerden eyle! Hayırlı Cumalar.

*Öyle bir dua et ki; günahın tövbenin büyüklüğünden ağlasın…Şeytandan Yaradana sığın ki nefsin seni değil; sen nefsini yakasın. Hayırlı Cumalar.

En içten Cuma mesajları 6 Temmuz resimli cuma mesajları

Çıkarsa kalbinde yara, Yaradan dönüştürür bunu bir gün hayra, sen sabretmesini bilirsen; Yaradan düşürmez seni dara. Kaldır başını semaya, aç ellerini mevlaya. Sen istemesini bilirsen, mevla cevap verir duaya. Cuma günümüz mübarek olsun.

*Ey Rabbim! Evimizden bereketi, dilimizden duayı, kalbimizden senin ve Resulünün sevgisini eksik etme. Dualarımızı kabul, ömrümüzü nurlu kıl. Amin. Hayırlı cumalar.

*Ya Rabbi! Kıldığım namazı kabul eyle! Ahir ve akıbetimi hayır eyle. Son nefesimde Kelime-i tevhid söylememi nasip eyle. Ölmüşlerimi af ve mağfiret eyle. Duaların geri çevrilmeyeceği bu mübarek günde Rabbim dualarımızı kabul etsin. Bizleri Rahmetinden mahrum bırakmasın hayırlı cumalar inşallah.

En içten Cuma mesajları 6 Temmuz resimli cuma mesajları

AK Parti'den Emine Bulut cinayeti açıklaması!AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, partisinin MKYK toplantısına ilişkin açıklamalarda bulundu. Çelik, Emine Bulut cinayeti ile ilgili "Sayın Cumhurbaşkanımız bu konuda hassasiyetinin altını çizdi" dedi. Kadın cinayetleriyle ilgili Çelik, yasal düzenleme ihtiyacının olması halinde tereddüt edilmeyeceğini de belirtti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber