En son nerede deprem oldu? Yalova'daki deprem İstanbul'da hissedildi

Türkiye ve çevresinde yaşanan depremler korku ve paniğe yol açmaya devam ediyor. Kandilli Rasathanesi ve AFAD Türkiye ve çevresinde meydana gelen son depremler listeleniyor. Son olarak Yalova'da meydana gelen 3.6 büyüklüğündeki deprem korku ve paniğe yol açtı. İstanbul'un bazı bölgelerinde de hissedilen deprem korkuya neden oldu. İşte yaşanan son depremler...

En son nerede deprem oldu? Yalova'daki deprem İstanbul'da hissedildi

Türkiye ve çevresinde yaşanan son depremler vatandaşlar tarafından korku ve paniğe yol açıyor. Son olarak akşam saatlerinde Yalova'da meydana gelen 3.6 büyüklüğündeki deprem İstanbul'un bazı ilçelerinde de hissedildi. Yaşanan depremin ardından vatandaşlar İstanbul'da deprem mi oldu sorusuna yanıt aramaya başladı. Peki Türkiye'de en son deprem nerede ve ne zaman oldu?

En son nerede deprem oldu Yalovadaki deprem İstanbulda hissedildi

Yalova'da 3.6 büyüklüğünde yaşanan depremin ardından 3 artçı sarsıntı daha meydana geldi. Artçı sarsıntıların en büyüğü 1.7 büyüklüğünde olurken yaşanan son deprem ise 1,3 büyüklüğünde hissedildi.

SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

Üşüyen Suriyeli minik kıza polis şefkatiTaksim Meydanı’nda görev yapan bir trafik polisi mendil satarken üşüdüğünü fark ettiği 10 yaşındaki Suriyeli İpek F.,’yi mağazaya götürerek mont aldı. Soğuk kış günlerinde minik kızın üşümesine kayıtsız kalmayan duyarlı polis, hareketiyle hem küçük kızı hem de yürekleri ısıttı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber