Eser Yenenler'in nişanlısı Berfu Yıldız kimdir?

Eser Yenenler geçtiğimiz günlerde sevgilisi Berfu Yıldız ile nişanlandı. Evlilik tarihlerini de belirleyen çift güzel haberle bir kez daha büyük bir sürprizle karşı karşıya kaldılar. Peki Eser Yenenler'in nişanlısı Berfu Yıldız kimdir?

Eser Yenenler'in nişanlısı Berfu Yıldız kimdir?

Eser Yenenler’in, geçtiğimiz hafta nişanlandığı Berfu Yıldız’ın üç haftalık hamile olduğu öğrenildi. Yıldız, check-up yaptırmak için gittiği Maslak’taki bir hastaneden mutlu haberi aldı. Çok duygulanan çift, üç gün önce de aile arasında yapılan törenle nikah masasına oturdu.

ESER YENENLER VE BERFU YILDIZ NE ZAMAN EVLENECEK?

9 Haziran’da kır düğünüyle evlenecek ikili, düğün tarihinde değişiklik yapmayarak, hazırlıklarını sürdürüyor. Komedyen, “Hayatımın en güzel sürecinden geçiyorum. Bu mutluluk tarif edilemez. Nazardan çok korkuyoruz, o yüzden fazla konuşmak istemiyorum. Haziran ayında, güzel bir havada kır düğününü gerçekleştirmek istiyoruz” açıklamasını yaptı.

BERFU YILDIZ KİMDİR?

Berfu Yıldız, 1995 yılı İzmit doğumlu. 1.76 boyunda. Marmara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği öğrencisi. 2015 yılında düzenlenen Miss Turkey yarışmasına katılıp, 4. güzel olarak derecek kazanan Berfu Yıldız, sosyal medya hesabını gizli tutuyor. Berfu Yıldız 2015 yılındaki Miss International Yarışması'nda da Türkiye'yi temsil etti.

Eser Yenenlerin nişanlısı Berfu Yıldız kimdir

'Rezil olmaktan korkmayın' dedi! Öz babanın sapıklığını anlattı...Ankara'da kızı Z.H.K.'ye 5 ve 8 yaşları arasında 3 yıl boyunca cinsel istismarda bulunduğu suçlamasıyla tutuksuz yargılanan C.Ö.K., 30 yıl hapis cezasına çarptırılıp, tutuklandı. Eşinden boşanan anne A.Ş, bu durumu kaldırmanın çok zor olduğunu söyleyerek, "Bilin ki siz anne olarak eğer susuyorsanız, bu suçu örtüyorsanız, bu insanlar hiç durmayacak. Rezil olmaktan korkmayın. Ne sizin, ne çocuğunuzun suçu yok" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber