Eyvah Eyvah 3 oyuncu kadrosunda hangi isimler yer alıyor? Film nerede çekildi?

Eyvah Eyvah 3 beyazperdenin ardından TV ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam ediyor. Serinin üçüncü filminde Hüseyin Badem sonunda hayatının kadını Müjgan ile evlenmiş ve babalık heyecanı yaşamıştır. İkilinin evlilikleri maddi imkansızlıklar nedeniyle zor geçse de tek sıkıntı bu olmayacaktır. Peki Eyvah Eyvah 3 filmi oyuncu kadrosunda kimler var? Eyvah Eyvah 3 filmi nerede çekildi?

Eyvah Eyvah 3 oyuncu kadrosunda hangi isimler yer alıyor? Film nerede çekildi?

Eyvah Eyvah filminin üçüncü serisi sinemaların ardından TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Hüseyin Badem için hayat zorlasmis, ailesine bakabilmek için pavyonlarda bile çalismaya baslamistir. Can dostu Firuzan ise hayatina Istanbul'da devam edip gün geçtikçe ünlenmektedir. Ayri sehirlerde olsalar da felegin çemberinden geçmek üzeredirler. Peki Eyvah Eyvah 3 filminin oyuncu kadrosunda hangi isimler yer alıyor?

EYVAH EYVAH 3 KONUSU

Babasını bulduktan sonra hayatının kadını Müjgan’la evlenen Hüseyin Badem, babalık heyecanı yaşıyor. Ancak ikilinin hayatı maddi imkanlar nedeniyle zorlukla geçmektedir. Daha fazla kazanabilmek için ek iş yapmaya devam eden Hüseyin Badem, geceleri Geyikli’nin izbe mekanlarında çalmaktadır. Bu sırada Firuzan ise şöhret basamaklarını birer birer çıkmaktadır. Firuzan artık ünlü bir şarkıcı olsa da ikilinin ortak bir noktası vardır: Hayatlarında yeni bir sınav vermektedirler.

EYVAH EYVAH 3 FİLMİ OYUNCU KADROSU

Ata Demirer, Demet Akbağ, Özge Borak, Salih Kalyon, Tarık Ünlüoğlu, Ayşenil Şamlıoğlu, Serra Yılmaz, Meray Ülgen, Teoman Kumbaracıbaşı, Cengiz Bozkurt, Tanju Tuncel, Şener Kökkaya, Caner Alkaya, Şehsuvar Aktaş, Hazım Körmükçü gibi birbirinden usta isimler yer alıyor.

32 dişini kaybetti 'delirten hastalığa' yakalandıAntalya'da dişlerindeki lekelerden kurtulmak için operasyon geçiren Denizlili Sunay Öztürk (41), ardından çenesinde başlayan ağrı nedeniyle 32 dişini çektirmek zorunda kaldı. Öztürk'e, 'delirten hastalık' olarak bilinen 'trigeminal nevralji' teşhisi konuldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber