Festivalde son dakika alkol şoku!

Geçen hafta başlayan girişim nedeniyle 'Efes Pilsen' ibaresini adından çıkaran 'One Love Festival' bugün de alkol şoku yaşıyor. Organizatör yetkilileri de yeni öğrendiği yasağı böyle duyurdu:

Festivalde son dakika alkol şoku!

"Yazılı anlaşmalarımız olmasına ve mevzuatlara uygun olmasına rağmen, işletme sahiplerinin ruhsatlarını kullandırmaması nedeniyle, etkinliğimiz süresince alkollü ürün satışı yapılmayacaktır. Tarafımıza çok kısa süre önce bildirilen bu durum nedeniyle tüm müzikseverlerden özür dileriz.!

Festivalde son dakika alkol şoku

ÖNCE ADI GİTTİ

''Halkımıza duyarlılığı için teşekkür ederiz'' diyen Eyüp Belediye Başkanı, 'Efes One Love Festival'den festivalin ana sponsoru olan 'Efes' isminin çıkarıldığını duyurmuştu. Bunun üzerine ''Efes Pilsen 10 yıl olduğu gibi bu yıl da sponsordur'' ifadesi gecikmedi ancak festivalin twitter hesabı ve facebook'taki kapak fotoğrafından 'Efes Pilsen' eki kaldırıldı.

VATAN

Sıkışıp kaldı! Geceyi böyle geçirdi...Türkiye'nin Suriye'de yürütülen Barış Pınarı Harekatı'nda yakalayarak dün Edirne Pazarkule Sınır Kapısı'ndan sınır dışı ettiği ancak Yunanistan'ın kabul etmediği DEAŞ'lı Muhammad Darwis B. (39), iki ülke arasındaki tampon bölgede bekleyişini sürdüyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber