FSM köprüsünde çalışmaları hangi gün bitecek? 2019 FSM çalışmaları bitiş tarihi

27 Haziran'da başlayan FSM köprüsünde bakım ve onarım çalışmaları ile ilgili müjdeli haber geldi ve çalışmaların ilk etabı tamamlandı. Çalışmalarda ikinci etabın başlamasıyla beraber bakanlık Fatih Sultan Mehmet köprüsü çalışmalarının biteceği tarihi vatandaşlara açıkladı. Peki oldukça merak edilen Fatih Sultan Mehmet köprü çalışmaları ne zaman bitecek?

FSM köprüsünde çalışmaları hangi gün bitecek? 2019 FSM çalışmaları bitiş tarihi

FSM köprüsünde 27 Haziran tarihinde başlatılan yol bakım ve onarım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Avrupa'dan Asya'ya geçişte kullanılan dört şeritte çalışmalar geçtiğimiz günlerde tamamlandı ve trafiğe açıldı. Asya'dan Avrupa'ya geçişte kullanılan dört şerit üzerinde çalışmalar ise hemen başlatıldı. İstanbul trafiğini yakından ilgilendiren FSM köprüsünde çalışmaların ne zaman sona ereceği ise büyük merak konusu...

FSM'de birinci etap çalışmaları tamamlandı

İstanbul Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde birinci etap çalışmalarının tamamlanmasıyla Ankara istikameti trafiğe açılırken, ikinci etap çalışmaları için Edirne istikameti trafiğe kapatıldı

Fatih Sultan Mehmet (FSM) Köprüsü'nde birinci etap çalışmaları sona erdi. Köprüde 27 Haziran'da başlatılan üstyapı ve derz onarım çalışmalarının birinci etabı tamamlandı. Tamamlanan çalışmaların ardından Ankara istikameti araç geçiş trafiğine açıldı.

İkinci etap çalışmalarının başladığı köprüde, Edirne istikameti trafiğe kapatıldı. Şeritlerin kapatılması dolayısıyla trafikte yoğunluk yaşandı.

FSM KÖPRÜSÜNDE ÇALIŞMALAR NE ZAMAN SONA ERECEK?

FSM köprüsünde 27 Haziran tarihinde başlayan bakım ve onarım çalışmaları kapsamında Avrupa'dan Asya'ya geçişte sürdürülen çalışmalar tamamlandı ve trafiğe açıldı. Üç vardiya şeklinde 24 saat boyunca süren çalışmalar neticesinde 16 gün içerisinde ilk şeridin tamamlanmasının ardından gözler FSM köprüsünde çalışmaların ne zaman tamamlanacağı konusuna çevrildi. Bakanlık tarafından İlk etap çalışmalarının 16 günde tamamlanması Temmuz ayı sonuna kadar çalışmaların FSM köprüsünde tamamlanabileceği görüşünü ortaya çıkardı.

Aydos ormanında yangınİstanbul Pendik Aydos Ormanında iddiaya göre kundaklama sonucu yangın çıktı. Yangın kontrol altına alınırken, polis güvenlik kamera görüntülerini inceliyor.Aydos Ormanında saat 18.00 sıralarında yangın çıktı. Alevlere ilk önce orman ekipleri, ardından itfaiye müdahale etti. Yangın kısa sürede söndürülürken, polis kundaklama sonucu yangının çıktığı ihtimali üzerinde duruyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber