Game Of Thrones 8. sezonu ne zaman yayınlanacak? Tarih belli oldu

Game Of Thrones dizisi yayınlanan 7 sezonu ile dünyayı kasıp kavurdu. HBO kanalında yayınlanan Game Of Thrones dizisinin 8. sezonun ne zaman yayınlanacağını merak içinde bekleyen milyonlara sevindiren haber HBO'dan geldi. Peki Game Of Thrones 8. sezonu ne zaman yayınlanacak?

Game Of Thrones 8. sezonu ne zaman yayınlanacak? Tarih belli oldu

Game Of Thrones dizisinin 8. sezon tarihi belli oldu. Yayınlanan 7 sezonu ile dünyada büyük bir hayran kitlesine ulaşan Game Of Thrones'un 8. sezonunda neler yaşanacağı büyük merak uyandırıyor. Dizinin 7. sezon finalinde yaşananlar hala akıllardan silinmiş değil. Peki Game Of Thrones 8. sezonda akgezenleri durdurmak mümkün olacakmıdır.

John Snow tarafından keşfedilen ve akgezenlerin tek yolu olan ejderha camı sayesinde Daeneyears Targeryan ve Jon Snow ortaklığı başarıya ulaşabilecek midir. Son bölümde bir akgezen tarafından ejderhalardan birinin öldürülmesi John Snow ve Daenerys Targeryan işinin hiçte kolay olmayacağının sinyallerini vermişti.

GAME OF THRONES 8. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Game Of Thrones yayınlanan 8. sezon fragmanında yeni bölümlerin 14 Nisan'da yayınlanacağı duyuruldu.

7 katlı bina bir anda yerle bir oldu!Brezilya'da 7 katlı bir bina çöktü. Olayda bir kişi hayatını kaybetti ve birçok kişi de yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber