Gelinim Mutfakta bugün kim gitti? 22 Kasım Cuma günü bilezikleri kim kazandı?

22 Kasım Cuma günü Gelinim Mutfakta yarışmasında haftanın finali yaşandı. Fatih Ürek'in sunumuyla ekrana gelen Gelinim Mutfakta yarışmasının bugün yayınlanan bölümünde 5 bileziği kazanan gelin açıklandı. Peki hangi gelin ve kaynana yarışmaya veda etti?

Gelinim Mutfakta bugün kim gitti? 22 Kasım Cuma günü bilezikleri kim kazandı?

Hafta içi her gün izleyicisini ekrana kilitleyen Gelinim Mutfakta, haftanın final bölümüyle ekrana geldi. Fatih Ürek'in sunumuyla gerçekleşen Gelinim Mutfakta 22 Kasım günü hangi gelin elendi? Bu hafta hangi gelin birinci oldu? Gelinim Mutfakta yarışmasında haftanın birincisi, 5 bileziğin sahibi olmak için sabırsızlanıyor. İşte Gelinim Mutfakta yarışması hakkında merak edilenler...

GELİNİM MUTFAKTA KİM ELENDİ?

Hafta toplamında en düşük puanları Aysel Açıkalın-Duygu Çınar ve Pakize-Gamze Acar aldı. Haftanın elenen ismi ise Gamze - Pakize  oldu.

İŞTE ELEME ANI

 GELİNİM MUTFAKTA HANGİ GELİN KAZANDI?

 Gelinim Mutfakta yarışmasında bu hafta 5 bileziği kazanan gelini Melike oldu.

Piste çıkan ambulanslar, yarış arabalarına taş çıkarttıKocaeli’de 112 Acil Sağlık ekiplerinin motivasyonlarını arttırmak amacı ile düzenlenen yarışlarda piste çıkan ambulanslar, kıyasıya yarıştı.Kocaeli’nin Körfez ilçesinde bulunan Körfez Yarış Pisti’nde ambulanslar nefes kesti. Kocaeli İl sağlık Müdürlüğü tarafından Sağlık Haftası’nda ambulans sürücülerinin motivasyonunu arttırmak, yaşadıkları stresten uzaklaşmalarını sağlamak amacı ile yarış düzenlendi. Hastalara dikkatli bir şekilde en hızlı şekilde ulaşılmasının amaçlandığı yarışlarda 20 ambulans sürücüsü kıyasıya mücadele etti. Yarış pistine çıkan ambulans sürücüler, çeşitli engelleri geçip, yol kenarında bulunan sedyeyi alarak bitiş noktasına en hızlı şekilde varmaya çalıştı. Renkli görüntülere sahne olan yarışlarda en hızlı ve dikkatli şekilde yarışları tamamlayacak olan 3 ambulans sürücüsü Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü tarafından ödüllendirilecek.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber