Genç çift ölüme yattı

Genç evliler gece yatak odalarına doğru gittiklerinde hayata son adımları olduğunu tahmin bile edemezdi...

Genç çift ölüme yattı

İSTANBUL Çekmeköy'de Fatma Bilgin (22) ile eşi Murat Bilgin (30) kömür sobasından sızan karbonmonoksit gazından zehirlenerek hayatını kaybetti.

Kirazlıdere Mahallesi, Zeytin Sokak'taki 4 katlı binanın giriş katında oturan Fatma ile Murat Bilgin bu sabah işe gitmedi. Merak ederek Bilginler'in evlerie gelen akrabaları kapıyı açtıklarında çifti yerde hareketsiz yatarken buldu. Hemen 112 Acil Servis'e haber verildi. Murat Bilgin de hastaneye yetiştirilmek için bir komşularının aracına konuldu. Tam bu sırada gelen sağlık ekipleri evdeki Fatma Bilgin ve otomobile konulan eşi Murat Bilgin'in hayatını kaybettiğini tespit etti.

Polis ve olay yeri inceleme ekipleri Bilgin çiftinin oturduğu dairede detaylı inceleme yaptı. Savcının da incelemesinin ardından Fatma Bilgin'in cesedi ambulansla, eşi Murat Bilgin'in cesedi ise ambulansın hemen ardından komşuları Mustafa Yıldız'a ait otomobille Ümraniye Devlet Hastanesi'nin morguna kaldırıldı.

Çiftin komşuları Mustafa Yıldız “Sobadan zehirlenmişler. Sabah akrabaları gelip kapıyı açmışlar. İkisi de cansız yatıyormuş. Birisini benim araca koyduk ama sağlık ekipleri kontrol ettiğinde öldüğünü anladık” dedi. Çiftin 2 yaşındaki kızları ise, babaannesinin yanında kaldığı için ölümden kurtuldu.

Hırsız havalandırma boşluğunda yakalandı!Kütahya’da hırsızlık yapmak için girdiği 3 katlı evin çatısından kaçmak isterken bekçiler tarafından fark edilen Hüseyin Y. (36), bodrum kattaki havalandırma boşluğunda yakalandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber