Gez... Çek... Yaz...

Doğum günümü adada geçirdim Yağmur Aslan: Latin Amerika’daki 8. ayım. Bu gezegendeki ise 25. yılım. Neleri sığdırdım şu 1 yıla? 6 yıl yaşadığım şehre, en sevdiğim insanlara veda ettim. Hep hayalini kurduğum seyahate çıktım. Hayalime sığmayacak yerler görüp yapamam sandığım zirvelere tırmandım. Doğum günümü ise Honduras’ın Utila adasında geçirdim. Bugünü yıllardır hayalini kurduğum bir deneyimi yaşadığım yerde, benim kadar rahatlamaya ve huzura tepki olarak doğmuş, meditasyonun kıyısından bile geçememiş bir insana huzur veren tek şeyi yaparak, suyun altında geçirdim.

Gez... Çek... Yaz...

Şirinlik abidesi

Aysun & Berk Aygen: Seferihisar Türkiye’nin cittaslow (sakin şehir) başkenti unvanına sahip. Şirinlik abidesi tatlı sokakların köşe başlarında evlerinden çıkıp sizi türlü türlü zeytinyağlılara, böreklere, boğan teyzelerin olduğu bir Sığacık’ta insan strese ne kadar yakın olabilir?

Gez... Çek... Yaz...

Gez... Çek... Yaz...

Korku dolu anlar! 2 çocuğuyla yola savrulduAntalya'nın Alanya ilçesinde, sürücüsünün kontrolünden çıkan otomobil, takla attı. Kazada otomobili kullanan anne ve 2 çocuğu ile yanlarında bulunan 1 kişi, yola savrularak, yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber