Gizemli Adaya Yolculuk filmi konusu ve başrol oyuncuları

Gizemli Adaya Yolculuk filmi bu akşam TV ekranında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Yönetmen koltuğunda Brad Peyton'un yer aldığı Gizemli Adaya Yolculuk filmi Türkiye'de 6 hafta boyunca vizyonda kalırken 162.056 seyirci tarafından izlendi ve toplamda 1.833.695,00 TL hasılat elde etti. Filmin ABD'de elde ettiği gişe geliri ise 103.860.290 $ olarak açıklandı. Peki Gizemli Adaya Yolculuk filminin başrollerinde hangi oyuncular yer alıyor?

Gizemli Adaya Yolculuk filmi konusu ve başrol oyuncuları

Gizemli Adaya Yolculuk filmi bu akşam TV ekranında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Yönetmen koltuğunda Brad Peyton'un yer aldığı film Türkiye'de 6 hafta boyunca vizyonda kalırken 162.056 seyirci tarafından izlendi. Toplamda 1.833.695,00 TL hasılat elde eden Gizemli Adaya Yolculuk filminin ABD'de elde ettiği gişe geliri ise 103.860.290 $ olarak biliniyor.

GİZEMLİ ADAYA YOLCULUK FİLMİ BAŞROL OYUNCULARI

Gizemli Adaya Yolculuk filmi başrollerinde Dwayne Johnson, Michael Caine, Josh Hutcherson, Luiz Guzman, Vanessa Hudgens, Kristin Davis, Anna Colwell, Branscombe Richmond yer alıyor.

GİZEMLİ ADAYA YOLCULUK FİLMİ KONUSU

Sean Anderson (Josh Hutcherson) okyanus ortasında gizemli bir adadan şifreli bir sinyal alır. Onu durduramayacağını anlayan üvey babası Hank (Dwayne Johnson) maceraperest Sean ile birlikte ipuçlarının peşinden gider. Yolculuklarına helikopter pilotu Gabato ve onun genç, güzel, inatçı kızı Kailani de eşlik edince gizemli adanın peşine düşen ekip tamamlanır. Bir hortum fırtınası sonrası gözlerini kumsalda açan ekip, geçidi keşfettikten sonra cennet misali bir manzarayla karşılaşırlar. Altından şelaleler, volkanlar, farklı canlı türleri ve daha bir çok sır onları beklemektedir: tabii Sean'ın büyükbabasıyla birlikte!

2008 yılında çekilen Dünyanın Merkezine Yolculuk (Journey to the Center of the Earth) filminin devamı olan yapım Jules Verne'nin Esrarlı Ada filminden uyarlanarak çekilmiş bir yapım. Uzun metraja yeni geçiş yapan Brad Peyton'ın yönetmen koltuğuna oturduğu filmin başrolünde ilk filmden gelen Josh Hutcherson yer alırken ona eşlik eden kadroda Dwayne Johnson, Vanessa Hudgens, Michael Caine ve Luis Guzmán isimleri göze çarpıyor.

 

 

 

İnanılmaz görüntü! Akın akın geldiler...TEKNOFEST'in düzenlendiği Atatürk Havalimanı çevresinde yoğunluk yaşanıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber