Görevimiz Tatil filminin konusu nedir? İşte oyuncu kadrosu...

Başrollerinde Zafer Algöz ve Demet Akbağ'ın yer aldığı Görevimiz Tatil filmi hikayesi ve oyuncu kadrosu ile puanları toplamıştı. Peki, Görevimiz Tatil filminin konusu nedir? İşte oyuncu kadrosunda yer alan isimler.

Görevimiz Tatil filminin konusu nedir? İşte oyuncu kadrosu...

2018 yılında vizyona giren Türk yapımı Görevimiz Tatil 110 dakikalık komedi filmidir. Başrollerinde Demet Akbağ ve Zafer Algöz yer almaktadır. Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi'nin senaristliğini üstlendikleri filmin yönetmenliğini de Murat Şeker yapmıştır.

GÖREVİMİZ TATİL FİLMİNİN KONUSU

Tipik bir ev kadını olan Türkan Mutlu (Demet Akbağ), eşi Sıtkı Mutlu (Zafer Algöz) ve 2 çocuğuyla yaşamaktadır. Sıradan hayatından bıkan Türkan'ın zorlamasıyla hep beraber bir aile terapistine giderler. Onun yönlendirmesiyle de bir karavana atlayıp Antalya'ya tatile gitmek üzere yola çıkarlar. Ancak Yavaşlar Köyü yakınlarında bir kaza yapınca buradaki köylülere bir süre misafir olmaları gerekecektir.

OYUNDU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Demet Akbağ
Zafer Algöz
Deniz Altan
Ali Keçeli
Hakan Bilgin
Sarp Akkaya
Filiz Ahmet
Özlem Türkad
Ali Barkın Bürkan
Sinan Çalışkanoğlu
Hande Katipoğlu
Yılmaz Gruda
Anıl Tetik
Enis Arıkan
Onur Dilber
Elif Gezen
Alican Parlak

Ataşehir'de su baskınında can pazarı!Ataşehir'de yoğun yağış nedeniyle su baskınları yaşandı. Taşan suların dolduğu zemin kattaki dairede mahsur kalanlar bahçeye çıkarak, canlarını son anda kurtardı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber