Gözyaşlarıyla uğurlandı

Gözyaşlarıyla uğurlandı
Yonca Bilgin (30), Levent HSBC Genel Müdürlüğü'nün önündeki patlama sırasında binanın dördüncü katında, krediler bölümünde bulunuyordu. Üniversiteden mezun olduktan sonra bankacı olmayı kafasına koymuştu.
Annesinin kanser tedavisi için işine ara verdi. Bir yıl önce de annesini kaybedince işe geri dönme kararı aldı. Başvurduğu üç bankadan teklif geldi. O ise HSBC'de karar kıldı. HSBC'nin Krediler Bölümü'nde çalışmaya başladı. Olay günü ise binanın 4. katında bulunan ofisinde çalışıyordu. Odasından çıktığı sırada şiddetli bir patlama oldu. Bilgin, kafasına gelen bir cisim nedeniyle beyin kanaması geçirerek hayatını kaybetti. Bilgin için dün cenaze töreni düzenlendi. Kaan Bilgin, eşinin tabutunun başından bir an olsun ayrılmadı. Cenazeye HSBC Genel Müdürü Piraye Antika'nın yanı sıra, Bilgin'in çalışma arkadaşları da katıldı. Bilgin, Zincirlikuyu Mezarlığı'nda toprağa verildi.GÜNCEL

Raylara düşen kadın trenin altında kalarak hayatını kaybettiAnkara’nın Polatlı ilçesinde iddiaya göre dengesini kaybedip tren raylarına düşen bir kadın, trenin altında kalarak hayatını kaybetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber