Gülnur Güneş kimdir, kaç yaşında?

Gülnur Güneş, 19 Ekim Cumartesi akşamı Yiğit Doğan Çelik ile dünya evine girdi. Magazin dünyasında bbüyük yankı uyandıran düğünde Tarkan ve Ebru Gündeş birlikte sahne aldı. Magazin dünyasında büyük yankı uyandıran düğünün ardından Gülnur Güneş kimdir sorusu gündeme geldi. Peki Gülnur Güneş kimdir?

Gülnur Güneş kimdir, kaç yaşında?

Gülnur Güneş kimdir sorusu magazin gündemini yakından takip eden vatandaşlar tarafından araştırılmaya devam ediyor. 19 Ekim Cumartesi akşamı Yiğit Doğan Çelik ile dünya evine giren Gülnur Güneş, Modaya olan ilgisi ile biliniyor. Nişantaşı'nda şık bir butiği bulunan Gülnur Güneş modaseverler tarafından yakından tanınan bir isim olarak öne çıkıyor

GÜLNUR GÜNEŞ KİMDİR?

Ankara’da doğan Gülnur Güneş, İstanbul Bilgi Üniversitesi Avrupa Birliği ve Uluslararası İlişkiler okurken, modaya olan ilgisini profesyonel bir alana taşımaya karar verir. Aynı anda İstanbul Moda Akademisi’ne başlar. Her iki taraftaki eğitimini başarıyla tamamladıktan sonra, moda dünyasına kararlı bir giriş yapan Gülnur Güneş, Nişantaşı’nda ki şık butiğinde tasarımlarını modaseverlerle buluşturuyor.

270 kilometre gelip akrabasına kurşun yağdırdıKocaeli’nin Başiskele ilçesinde, Bülent Y.’nin aracına pompalı tüfekle 8 el ateş ettikten sonra kaçan Ahmet Y., polise teslim oldu. Ahmet Y., emniyetteki ifadesinde, Bülent Y.’nin damadının dayısı olduğunu ve eşi N.Y. ile gönül ilişkisi içerisinde olduğunu öne sürerek, Manisa Akhisar’da eşini döverek hastanelik ettikten sonra Başiskele’ye gelerek olayı gerçekleştirdiğini söyledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber