Güneşin Kızları 29. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D'nin ilgiyle takip edilen dizisi Güneşin Kızları son bölümü ile herkesi ekrana kilitledi. Sürpriz dakikaların yaşandığı dizide neler olacak merak konusu. Güneşin Kızları 29. bölüm fragmanını yayınladı mı? İşte dizi ile ilgili son gelişmeler..

Güneşin Kızları 29. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Güneşin Kızları 28. bölüm ile ekrana kilitledi. Yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Güneşin Kızları 29. bölüm fragmanı yayınlandığı anda haberimizde bulabilirsiniz..

GÜNEŞİN KIZLARI SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ..

GÜNEŞİN KIZLARI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Rana'nın tehdidinden sonra, Haluk köşeye sıkışır. Güneş'e, ikisinin ortak geçmişini açıklamaya karar verir.

Nazlı'ya gelen kırmızı güller, Savaş ile arasında tartışma çıkmasına yol açar. Nazlı, Savaş'ı Yiğit’e bir şey yapmaması konusunda uyarır ama Savaş onu dinlemez. Yiğit'le kapışır. Kavga, Yiğit’in yere yığılmasıyla son bulur. Yiğit’in herkesten sakladığı bir hastalığı vardır.

Güneş, Selin ile Alinin ilişkisinden şüphelenir. Selin, Güneş'e başka bir sevgilisi olduğu yalanını atar. Güneş, Selin'in erkek arkadaşıyla tanışmak ister. Selin sahte erkek arkadaşını, Ali'nin öğrenmesini istemez.

Güneş, Selin'in sevgilisi olduğunu öğrenir ve sevgilisiyle tanışmak ister. Ali ile olan ilişkisini herkesten saklayan Selin, hemen bir çözüm aramaya başlar. Güneş'i kandırmak için biriyle anlaşsalar da, Ali'nin yanlış anlaması planları bozar. Selin, son çare olarak Emre'yi sevgilisi olarak tanıtır.

Ali ise, hazırladığı sürprizle Selin'e bir sürpriz yapma peşindedir. Fakat Selin'den aldığı olumsuz tepki, Ali'nin planını yarıda bırakır.

Öte yandan Zafer, kızı Peri'yi geri almak için kolları sıvar. Haluk'tan yardım isteyen Zafer, kimsenin beklemediği anda harekete geçer.

Mertoğlu ailesinin otelinde yılbaşı kutlaması yapılır. Her şeye rağmen yeni yıl aşkla dolu olacak mıdır?

Gaziantep'te erkek cesedi bulunduGaziantep'te bir erkeğe ait ceset bulundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber