Hakan : Muhafız dizisinin oyuncuları kimler? Hakan : Muhafız 2. yeni sezon ne zaman yayınlanacak?

Günümüz İstanbul'unda yaşayan ve kadim bir gizli birlikle olan bağını keşfeden genç bir adam, şehri ölümsüz bir düşmandan kurtarmak için maceraya atılan hikaye, ilk sezonuyla büyük ilgi gördü. Peki Hakan : Muhafız dizisinin oyuncuları kimler? 2. yeni sezon ne zaman yayınlanacak?

Hakan : Muhafız dizisinin oyuncuları kimler? Hakan : Muhafız 2. yeni sezon ne zaman yayınlanacak?

Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü'nün başrolünde olduğu Hakan : Muhafız dizisi başarılı oyuncu kadrosu ve dikkat çeken konusuyla, izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başardı. Heyecanla beklenen Hakan : Muhafız 2. yeni sezonuyla izleyiciyi sabırsızlandırıyor. İnternet üzerinde yayınlanan Hakan : Muhafız dizisinin 2. yeni sezon tarihi belli oldu.

HAKAN : MUHAFIZ 2. YENİ SEZON NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Hakan: Muhafız 2. yeni sezon 26 Nisan 2019 tarihinde yayınlanacak.

HAKAN : MUHAFIZ OYUNCULARI

Çağatay Ulusoy
Ayça Ayşin Turan
Hazar Ergüçlü
Okan Yalabık
Mehmet Kurtuluş
Yurdaer Okur

İstanbul’da film sahnelerini aratmayan dolandırıcılık olayı kameradaİzmir’de yaşayan bir vatandaşı telefonla arayarak kendini bankacı olarak tanıtan 6 şüpheli, Kağıthane’deki bir bankadan vatandaşın üzerine 94 bin 500 lira kredi çekti. Bankaya giderek paraları çeken şahıslardan biri fazla pay almak için diğer 2 suç ortağı tarafından polis süsü verilerek kaçırıldı. Dolandırıcıların birbirini dolandırdığı olayda polis ekipleri şahısları 24 saat geçmeden yakaladı. Film sahnelerini aratmayan o anlar ise kameralara yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber