Halka 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Halka 11. yeni bölümüyle ekranlara geldi. TRT 1'in ilgiyle izlenen dizisi Halka yeni bölümünde Cihangir geçmişi hatırlarken, Kaan tehlikelerle yüz yüze kaldı ve ortalık karıştı. Sevilen dizi Halka 12. yeni bölüm fragmanı ise yayınlanır yayınlanmaz haberimizde yer alacak...

Halka 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

HALKA 11. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çağatay’ın Terzi’yi polisten kaçırması esnasında Cemal vurulmuştur. Kaan’ı aramakta olan Cihangir Yeşil Ev’e gelmiştir. Kaan Cemal’in hayatında endişe ederken kimliğinin açığa çıkması tehlikesi ile karşı karşıyadır. Cemal’in vurulması Bahar’ı da kahredecektir. Polis kendi içindeki köstebeği aramaya başlar.

Terzi’nin nerde ve kimin elinde olduğu bilinmemektedir. Halka, Terzi’nin peşindedir. İskender, Halka’daki gelişmelerden tedirgin olmuştur. Kendisini ve Müjde’yi korumaya çalışacaktır. Cihangir, geçmişini yavaş yavaş hatırlamaya başlar. Geçmişine dair keşfettikleri onu ve Kaan’ı yeni tehlikelerle yüz yüze getirir.

HALKA 11. BÖLÜM FRAGMAN

Sancaktepe'de mobilya fabrikasında yangınSancaktepe'de bulunan bir mobilya fabrikasında bahçedeki toz emme makinesinden kaynaklı yangın çıktı. Yangın itfaiye ekiplerince söndürülürken, sağlık ekipleri dumandan etkilenen 2 işçiye müdahalede bulundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber