Halka 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Halka 5. son bölümüyle ekranlara geldi. TRT 1'in kısa sürede büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Halka son bölümünde büyük tehlike izleyenlere oldukça heyecanlı anlar yaşattı. Peki Halka 6. yeni bölümde neler olacak?

Halka 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Salı akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Halka son bölümüyle heyecan dolu bir bölüme sahne oldu ve gözler 6. bölüme çevrildi. Sevilen dizi Halka 6. yeni bölüm fragmanı ise dizinin hemen ardından yayınlandı.

Halka yeni bölümü ile 19 Şubat Salı akşamı TRT 1'de

HALKA 6. BÖLÜM FRAGMAN

HALKA 5. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Bir uğursuzluk dolanmaktadır… İlhan Tepeli İskender’i vurmuştur. Cemal Sandıkçı’nın elinde hala Halka’ya dair hiçbir kanıt yoktur, sıkışmıştır. Operasyon ve Kaan tehlikededir. İrem cinayet işlediğini herkesten saklamaya çalışmakta ama etrafındaki çemberin daraldığını hissetmektedir. Halka’nın insafı ve acıması yoktur. Kaan ve Cihangir’in amaçları, Halka ile çatıştığında kendilerini büyük ve durdurulamaz bir tehlikenin karşısında bulurlar. Bir uğursuzluk dolanmaktadır, kimin canını yakacağı belli değildir…

Bakan Kurum: Toplamda 1611 konut 4 otel inşaatı durdurulmuşturÇevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Bodrum'un kıyı ve koylarında incelemelerde bulundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber